Bürosit File Plus 9 Başlıklı Krom Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

BÜROSİT BÜRO DONANIMLARI SAN.VE TİCA.Ş.-79858

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Modern Ofisler için İdeal Görünüm

Modern ofis dekorasyonlarını tamamlayan tasarımı ile öne çıkan Bürosit File 9, geniş oturum alanı, ayarlanabilir yükseklik ve geriye yatma fonksiyonu sayesinde konfor ve şık görünümü bir arada sunar.

Omurgayı Destekleyen Arkalık Tasarımı

Uzun, geniş ve sert bir yapıya sahip olan arkalık kısmı, kullanıcının omurgasını ve sırtını destekler. Böylece uzun süre masa başında çalışmak zorunda kalsanız bile sırt ağrısı sorunu yaşamazsınız.

Konforlu Duruş Sağlayan Boyun Desteği

Doğru oturuş pozisyonunu destekleyen formu ile göz dolduran Bürosit File 9 başlıklı yönetici koltuğu, boyun kısmını destekleyen özel başlık tasarımı sayesinde rahatlık sunar.

Dinlenme Alanı Sağlayan Geriye Yatma Fonksiyonu

21 derecelik açı ile geriye yaslanma olanağı sunar. Oturum alanının hemen altında yer alan kumanda kolu sayesinde koltuğunuzu geriye yatırarak dinlenme alanı oluşturabilirsiniz.

Uzun Çalışma Saatlerine Uygun Geniş Oturum Alanı

Yoğun ve çökme yapmayan kaliteli sünger ile nefes alabilen kumaş kullanılan Bürosit File 9 başlıklı yönetici koltuğu, kolay temizlenebilir özelliktedir. Lekelenmesi halinde sadece ılık sabunlu su ile silinmesi yeterlidir.

Dayanıklılık ve Ergonomiyi Bir Arada Sunan Dizayn

Krom kullanılan kolçak, ayaklar ve iskeleti ekstra dayanıklı yapıdadır. Bu sayede yoğun kullanımda bile kolay deforme olmaz ve uzun bir kullanım ömrü vadeder.

Avantajlı Kolay Kurulum Özelliği

Kurulum aşamalarının anlaşılır bir dil ile yazıldığı ve şemalar ile gösterildiği kullanım kılavuzu sayesinde kısa sürede kurulum yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • İskelet Malzemesi: Krom
  • Sırt Eğimi: 21 derece

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.