Bürosit File Plus 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

BÜROSİT BÜRO DONANIMLARI SAN.VE TİCA.Ş.-79858

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bürosit ile Sade Ofis Şıklığı

Modern görünümü ve üretim malzemeleri ile rahatlığı önde tutan Bürosit File Plus 9 başlıklı yönetici koltuğu çalışma alanında sade bir şıklık arayışında olan kullanıcılar için idealdir.

Modern Özellikli Klasik Koltuklar

Bürosit Ar-Ge Merkezi tarafından tasarlanan bu koltuklar klasik ofis koltuğu tarzını geçmişten günümüze taşırken aynı zamanda çeşitli açılarda oynatılabilen arkalığı ile konforlu bir kullanım sunar.

Ofisinize Tam Uyan Tasarım

Dış kaplama seçenekleri ve ergonomik tasarımıyla çalışma alanı dekorasyonunuzu zenginleştiren File Plus 9 koltuk modeli ile yönetici masanızın görünümüne tamamlayabilir, ofis dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz.

Kolay Kurulumlu Bürosit Koltuk

Montaj klavuzu basit bir dil ile yazılmış olan Bürosit File Plus 9, parçaları mümkün olduğu kadar kolay birleştirilecek şekilde tasarlanmıştır. Koltuğunuzu aldıktan sonra kısa süre içinde kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanım Sunan Koltuk Avantajı

Geniş oturma alanı ve rahat kullanım sağlayan kolçak tasarımı ile hemen hemen her tür oturma pozisyonunda konfor vadeden Bürosit File Plus 9, ofis, ev, çocuk odaları ve kişisel çalışma alanlarına tam uyum sağlar.

Yoğun Çalışmalarda Konforlu Kullanım

Bürosit ofis koltuğu, tüm sırt ve boynu destekleyen tasarımının yanı sıra yumuşak yapıdaki minderi ile masa başında uzun saatler geçiren kullanıcılar için optimum rahatlık sağlar. Ayrıca, insan anatomisine uygun olacak biçimde tasarlandığı için ergonomik bir dinlenme alanı özelliğindedir.

Yüksek Kaliteli Malzemeler ile Üstün Dayanıklılık

İskeleti alüminyum malzemeden yapılmış olan File Plus 9 koltuğun süngerleri kolay çökme yapmaması için yoğun bir yapıda üretilmiştir. Dış kaplaması ise temizlik talimatlarına uyulduğu sürece yıpranmaya karşı yüksek dayanıklılık vadeder.

Güvenli Kullanım Sağlayan Ayak Tasarımı

Ayakları da iskeleti gibi güçlendirilmiş alüminyumdan üretilen File Plus koltuk, yüksek taşıma kapasitesi sağlar. Ayakların hemen üzerinde yer alan amortisör sayesinde koltuğunuzun yüksekliğini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün Tipi: Çalışma Koltuğu
  • Kumaş: Deri
  • Ayak Türü: Tekerlekli Yıldız Ayak
  • İskelet Malzemesi: Alüminyum
  • Kolçak Malzemesi: Siyah Poliüretan
  • Genişlik: 64 cm
  • Yükseklik: 121 cm
  • Derinlik: 56 cm


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.