Bürosit Daphne 9 Başlıklı Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Renkli ve Uyumlu

Daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, geliştirilen özel tasarımı ile ofisinize farklı bir hava katar. Uyumlu ve renkli bir tasarıma sahip olan ürün, Ar-Ge merkezlerinde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

Uzun Çalışma Saatlerine Meydan Okur

Sade çizgileri ergonomik bir tasarımda buluşturan daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, uzun süren çalışma saatlerinde rahat ve konforlu çalışma için özel olarak tasarlanmıştır.

Üstün Teknoloji

Daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, sırt ve bel sağlığını korumak amacıyla farklı vücut tiplerine uygun destekler kullanılarak üretilmiştir. Ayarlanabilen kolçaklar ve destekler sayesinde en konforlu çalışma ortamını sağlar.

Yenilikçi Yaklaşım

İleri teknoloji kullanılarak üretilen daphne 9 yönetici koltuğu, yenilikçi bir yaklaşım ile tasarlanmıştır. Farklı ofis dekorasyonlarına uyum sağlayan ürün, aynı zamanda farklı vücut özelliklerine göre kişiselleştirilebilir.

Doğa Dostu Üretim

Doğayı düşünerek ve hammadde kullanımları test edilerek üretilen daphne yönetici koltuğu, PAH kriterlerine göre Avrupa standartlarında üretilmiştir.

Sağlıklı Çalışma Ortamı

Kullanılan her parçayı test ederek dayanıklılığını kanıtlayan daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, sırt kısmında bulunan 5 farklı noktada bulunan kitlere sahiptir. Ayarlanabilen özellikteki bu 5 parça, omurga ve sırt sağlığınızı korur.

Hepsi Bir Arada

Omurga ve boyun rahatlığı ön planda tutularak üretilen 9 başlıklı daphne yönetici koltuğu, ideal yumuşaklık değerlerine sahiptir. Ayarlanabilir özellikleri bulunan ürün, kişiye özel kullanım avantajına sahiptir.

Uzun Ömürlü

Ergonomik, fonksiyonel ve dayanıklı parçalar kullanılarak Ar-Ge merkezlerinde özel olarak üretilen daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, konforu ve kalitesi sayesinde uzun vadeli kullanım avantajına sahiptir.

Özellikler

  • Model: Daphne
  • Kullanım Alanı: Yönetici Koltuğu
  • Sırt Yatma Özelliği: 21 Derece
  • Boyun Desteği: Var
  • Ayarlanabilme Özelliği: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT DAPHNE 9 BAŞLIKLI YÖNETİCİ KOLTUĞU
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
OFİS SANDALYESİ
Orjınal Renk
KAHVERENGI
Ana Renk
KAHVERENGI
Renk
KAHVERENGI
Garanti Süresi
FENIX 3 GREY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Henüz yorum yok