Bürosit Daphne 9 Başlıklı Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Renkli ve Uyumlu

Daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, geliştirilen özel tasarımı ile ofisinize farklı bir hava katar. Uyumlu ve renkli bir tasarıma sahip olan ürün, Ar-Ge merkezlerinde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

Uzun Çalışma Saatlerine Meydan Okur

Sade çizgileri ergonomik bir tasarımda buluşturan daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, uzun süren çalışma saatlerinde rahat ve konforlu çalışma için özel olarak tasarlanmıştır.

Üstün Teknoloji

Daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, sırt ve bel sağlığını korumak amacıyla farklı vücut tiplerine uygun destekler kullanılarak üretilmiştir. Ayarlanabilen kolçaklar ve destekler sayesinde en konforlu çalışma ortamını sağlar.

Yenilikçi Yaklaşım

İleri teknoloji kullanılarak üretilen daphne 9 yönetici koltuğu, yenilikçi bir yaklaşım ile tasarlanmıştır. Farklı ofis dekorasyonlarına uyum sağlayan ürün, aynı zamanda farklı vücut özelliklerine göre kişiselleştirilebilir.

Doğa Dostu Üretim

Doğayı düşünerek ve hammadde kullanımları test edilerek üretilen daphne yönetici koltuğu, PAH kriterlerine göre Avrupa standartlarında üretilmiştir.

Sağlıklı Çalışma Ortamı

Kullanılan her parçayı test ederek dayanıklılığını kanıtlayan daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, sırt kısmında bulunan 5 farklı noktada bulunan kitlere sahiptir. Ayarlanabilen özellikteki bu 5 parça, omurga ve sırt sağlığınızı korur.

Hepsi Bir Arada

Omurga ve boyun rahatlığı ön planda tutularak üretilen 9 başlıklı daphne yönetici koltuğu, ideal yumuşaklık değerlerine sahiptir. Ayarlanabilir özellikleri bulunan ürün, kişiye özel kullanım avantajına sahiptir.

Uzun Ömürlü

Ergonomik, fonksiyonel ve dayanıklı parçalar kullanılarak Ar-Ge merkezlerinde özel olarak üretilen daphne 9 başlıklı yönetici koltuğu, konforu ve kalitesi sayesinde uzun vadeli kullanım avantajına sahiptir.

Özellikler

  • Model: Daphne
  • Kullanım Alanı: Yönetici Koltuğu
  • Sırt Yatma Özelliği: 21 Derece
  • Boyun Desteği: Var
  • Ayarlanabilme Özelliği: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.