Bürosit Banzai 4+1 Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

BÜROSİT BÜRO DONANIMLARI SAN.VE TİCA.Ş.-79858

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konfor ve Tasarımı Bir Araya Getiren Bürosit Banzai

Konfor ve tasarım özelliklerini kusursuz bir şekilde bir araya getiren Bürosit Banzai 4+1 yönetici koltuğu, uzun süre masa başında çalışan kullanıcılar için harika bir tercihtir.

Ofis ve Çalışma Alanları İçin İdeal

Özgün tasarımı ve yüksek kaliteli üretim malzemeleri sayesinde rahat ve verimli bir çalışma deneyimi elde etmenize yardımcı olan Banzai 4+1, ofis ve çalışma alanları için idealdir.

Ergonomik Özellikler

Kullanıcıların rahat bir deneyim yaşaması için yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Bürosit Banzai 4+1, uzun süreli çalışmalarda dahi kesintisiz bir konfor sunar.

Kullanıcı Tarafından Özelleştirilebilen Ayarlar

Kullanıcı tarafından ayarlanabilen yükseklik ve sırt açısı gibi özellikler, kullanıcılara fiziksel özelliklerine uygun özelleştirme seçenekleri verir.

Bürosit Banzai ile İşe Odaklanın

Ergonomi, dayanıklılık ve denge testlerinden başarıyla geçen Bürosit Banzai 4+1 ofis koltuğu, rahat bir şekilde işinize odaklanmanıza yardımcı olur

Özgün Tasarıma Sahip Sırt Destek Noktaları

Etkileyici görünümüyle öne çıkan Banzai 4+1, sırt bölgesinde stratejik olarak konumlandırılmış 4 farklı loba sahiptir. Bu bölümler anatomik olarak sırtın belirli bölümlerinde maksimum rahatlık sunar.


Kurucunun İdealini Yansıtan Tasarım Öyküsü

Kurucu Fahrettin Gülener’in tasarımının revize edilmesiyle ortaya çıkan Bürosit Banzai 4+1, ofis ihtiyaçları ve en verimli çalışma deneyimine öncelik verilerek oluşturuldu. Markanın ve tasarımcının ideallerinin hayat bulduğu yönetici koltuğu, başarılı çalışanların ihtiyaçları için ideal bir tercih halini aldı.

Verimli ve Etkileyici Ofis Alanları

Performans özelliklerinin yanı sıra etkileyici tasarımıyla da dikkat çeken Bürosit Banzai 4+1, modern ve etkileyici ofis ve iş alanları için harika bir görsel tamamlayıcı ofis mobilyasıdır.

Özellikler

  • Üst düzey konfor ve rahatlık.
  • Kullanıcı tarafından özelleştirilebilen yükseklik ve açı.
  • Sırt bölümlerinde yer alan özel loblar.
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü.
  • Modern ve etkileyici tasarım çizgileri.
  • Alman GS kalite belgesi.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.