Lexon Apollo Kabin Boy Tekerlekli Valiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Lexon’dan Apollo Kabin Boy Valiz

Lexon markasının şık ve işlevsel ürünlerinden biri olan Apollo tekerlekli kabin boy valiz, hafif tasarımı, çok amaçlı bölmeler, manevra kabiliyeti tekerlekleri ile mükemmel bir sürüş keyfi sağlar. Uçuşlarınızda iyi bir eşlikçi olan valizi, tüm seyahatlerinde yanınıza alabilir, geniş iç hacmi sayesinde tüm eşyalarınızı sığdırabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Çekçek mekanizması çanta içine gizlenebildiği için evrak ya da laptop çantası olarak kullanım imkanı tanır. Apollo kabin boy valiz ile üç farklı çanta elde edebilir, gün içinde değişen ihtiyaçlarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

El Yormayan Konforlu Taşıma Kulpları

Yumuşak malzemeden yapılan taşıma kulpları valiz ile ne kadar ağırlık taşıdığınız fark etmeksizin el yormayacak şekilde dizayn edilmiştir. Çekçek mekanizması kullanılmadığı zamanlarda el çantası olarak kullanılabilen Apollo, şık tasarımı ile kombinlerinize de uyum sağlar.

Laptoplarınızı Güvenle Taşıyın

Apollo kabin boy valiz içerisinde laptop ve tabletleriniz için pedli bir bölme bulunur.  15 inçe kadar taşınabilir bilgisayar sığdırabileceğiniz valize, tablet ve diğer elektroniklerinizi de aynı anda yerleştirebilir, uçuşlarınızda tüm cihazlarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

İş Seyahatleri için İdeal Tasarım

Kabin boy valiz ebatları ve laptop bölmesi ile iş seyahatlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz bir çantadır. Bölmeleri sayesinde dosya ve evraklarınızı yanınıza alabilir, yedek kıyafetlerinizi de sığdırabilirsiniz.

Konforlu ÇekÇek Mekanizması

Kademeli olarak yükseltip boyunuza göre ayarlayabileceğiniz çekçek mekanizması, rahat bir sürüş için geniş tutamağa sahiptir. Apollo kabin boy valizi bileğinizin doğal hareketlerine uyumlu bir şekilde çekerek dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 34 L
  • Boyutlar: 44 x 38 x 22,5 cm
  • Ambalajlı ağırlık: 2500 g
  • Laptop ölçüsü maximum: 15 inç

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LEXON APOLLO KABİN BOY TEKERLEKLİ VALİZ
Üretim Yeri
Çin
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
İç Hacim (lt)
BELİRTİLMEMİŞ
Mobil Uygulama Desteği
YOK
Gps
YOK
Boyutlar (gxyxd) (cm)
44 X 38 X 22,5 CM
Ağırlık (gr)
11.2 KG
Kilit Sistemi
YOK
Garanti Süresi
2YIL
Orıjınal Renk
GRI
Ana Renk
GRI
Renk
GRI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
LEXON
Henüz yorum yok