Lexon Airline Kabin Boy Tekerlekli Seyahat Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mini Seyahatlerin Vazgeçilmezi

Klasik ve şık çizgileriyle ön plana çıkan Lexon Airline Tekerlekli Seyahat Çantası Kabin Boy, ölçüleriyle zarif bir tasarım ürünüdür. Mini seyahatlerinizin vazgeçilmezi olacak bu seyahat çantasıyla yolculuk yapmanın tadını çıkarın.

Fonksiyonel Tasarım Detayları

Teleskopik kola sahip olan bu seyahat çantası özellikle yön değişimlerinde pratik bir kullanım sağlar. Silikon tekerlekleri ise yolculuk boyunca taşıma rahatlığı sunar.

Daha Fazla Taşıma için Yarı Sert Yapı

Kişisel eşyalarınızı taşımak için özel olarak tasarlanan bu seyahat çantası, yarı sert yapısıyla daha fazla iç hacim sunar. Yarı sert yapı kişisel eşyalarınızı sıkıştırarak daha fazla eşyayı taşımanıza yardımcı olur.

Kolay Temizlenebilen Mikrofiber Kumaş

Sık dokunmuş mikrofiber kumaştan üretilen Lexon Airline Tekerlekli Seyahat Çantası Kabin Boy pratik bir şekilde temizlenebilir yapıdadır.

PVC İçermeyen Yapı

PVC (Polivinil Klorür) içermeyen Lexon Airline Tekerlekli Seyahat Çantası Kabin Boy, geri dönüşüme katkıda bulunan çevre dostu bir tasarım ürünüdür.

Teknik Özellikler

  • Teleskopik Kol
  • Silikon Tekerlekler
  • Ürün Ağırlığı: 3000 Gr
  • Ürün Boyutları: 58x31x31 cm
  • PVC İçermez
  • Mikrofiber Malzeme
  • Yarı Sert Yapı
  • 2 Adet Ayarlanabilir Emniyet Kemeri
  • 1 Adet Fermuarlı İç Bölme
  • 2 Adet Fermuarlı Dış Bölme

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.