Herschel Wheelie Outfitter 70 L Valiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kullanım Kolaylığı Sağlayan U Şekli Kapak

Herschel Wheelie Outfitter valiz, yeni nesil tasarım olan U şeklinde bir kapağa sahiptir. Bu özelliği eşyalarınızı yerleştirirken kolaylık sağlar.

Sessiz Tekerlekli Hareket Kabiliyeti

Sessiz tekerleklere sahip olan modeli rahatça sürükleyebilirsiniz. Geri çekilebilir iki kademeli kilide sahip çekme kolu sayesinde zahmetsizce hareket eder. 

Geniş ve Derin Depolama Alanı

Herschel Wheelie Outfitter valiz 70 L depolama alanına sahiptir. Ayrıca yan cepleri ve iç kısımdaki file de eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenize olanak verir.

Farkınızı Valizinizle Yansıtın

Klasik dokuma kumaşı ile farklı bir havaya sahip olan valizi tüm seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Harici yardımcı tutma kolları ile kolayca taşınabilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Boyutları: 30,48 x 66.04 x 34.04
  • Kapasite: 70 L
  • Ağırlık: 3,25 kg
  • Kategori: Unisex, Yetişkin

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.