Herschel Trade Medium Valiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Son Derece Dayanıklı Dış Yüzey

Herschel tarafından özenle üretilen valizin yüzeyi darbelere karşı maksimum koruma sağlamayı amaçlar. Üstelik modelin sahip olduğu kabartmalı yapı, darbelerin önemli oranda emilmesini de sağlar.

Özel Kilit Sistemi

Valizler söz konusu olduğunda en önemli konulardan biri de güvenliktir. Valizde bulunan TSA kilidi sayesinde valizi sadece kilidin şifresini bilenler açabilir.

Geniş Hacmi ile Uzun Yollar için Hazır

Marka tarafından üretilen valizin iç hacmi, yaklaşık olarak 72 litredir. Valizin bu kadar geniş olması, birçok kıyafetin ve eşyanın valiz ile birlikte taşınabilmesine olanak sağlar. Herschel Trade Medium valiz, uzun tatiller için ideal bir modeldir.

Fonksiyonelliği ile Bilinen Valiz Parçaları

Bu valiz modelinde 4 adet tekerlek bulunur. Tekerlekler ve valizin çekme kolu sayesinde valiz, rahatlıkla hareket ettirilebilir. Valizin sahip olduğu çekme kolu son derece zarif ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Fermuarlı İç Bölmeler

Modelin en dikkat çeken özelliklerinden biri de iç bölmelerin bir fermuar yardımı ile ayrılmasıdır. Böylelikle farklı amaçlarla kullanılan kıyafetleri, farklı bölmelere yerleştirmek de mümkün olur.

Teknik Özellikler

  • Tekerlek Sayısı: Dört
  • İç Hacim: 72 Litre
  • Malzeme: Polikarbon
  • Kilit Sistemi: TSA
  • Cinsiyet: Unisex

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.