Lexon Airline Omuz Askılı Laptop Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lexon Airline Fonksiyonel Laptop Çantası

Lexon Airline omuz askılı laptop çantası sahip olduğu ayarlanabilir askı, bölmeler ve pedli laptop bölmesi ile çok yönlü kullanım sunar. İşe, okula ve seyahate giderken yanınıza alabileceğiniz Airline çanta ile taşınabilir bilgisayarınızı, tabletinizi ve elektronik eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Günlük Çanta

Çok yönlü kullanım avantajı sunan Lexon Airline askılı çanta, kaliteli kumaşı ve bölmeleri ile günlük aksesuar taşınabilir görünüme sahiptir. Okula giderken kitaplarınızı, klasörlerinizi ve kırtasiye eşyalarınızı yerleştirebilir, omuz askıları ile rahatça taşıyabilirsiniz.

Ayarlanabilir Askı ile Herkese Uygun Tasarım

Kalın ve ağır yük taşıyabilecek kalitede olan çanta askıları, pratik bir şekilde istenen uzunlukta ayarlanabilme imkanı sunar. Bu sayede boyunuza göre ayarlayarak ister omuz ister postacı çantası olarak kullanabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Mikrofiber Kumaş

Mat bir görünüme sahip çanta,  75D x 150T mikrofiber kumaş kullanılarak tasarlanmıştır. Su geçirmeye ve aşınmaya dirençli yapısı sayesinde yıpranmadan uzun süre ilk günkü görünümünü korur. Bu sayede işlevsel Airline çantayı yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eşyalarınızı Kategorize Ederek Muhafaza Edin

Lexon Airline çantanın kapak üzerinde ve iç kısmında ana bölme hariç küçük-büyük pek çok cep ve göz bulunur. Kapakta bulunan fermuarlı bölme ince bir yapıya sahip olduğu için kağıt ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. İç bölmeler ise kayışlı küçük bölme, fermuarlı bölme ve küçük açık cepler şeklindedir.

Güvenli Laptop Bölmesi

15 inçe kadar taşınabilir bilgisayarlarınızı ve daha küçük boyutta olan tabletlerinizi rahatça yerleştirebileceğiniz bölme , pedli tasarımı sayesinde bilgisayarınızı dışarıdan gelecek darbelere karşı korur. Üzerinde bulunan kayış sistemi ile laptop’ınızı sabitleyip sarsılmasını önleyerek zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 41 x 29 x 7 cm
  • Ağırlık: 692 g
  • Materyal: 75D x 150T microfiber/EPO rubber backing PVC free

Henüz yorum yok