Eastpak Padded Pak'r Chatty Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şıklığıyla Ergonomik Kullanım

Eastpak Padded Pak'r Chatty sırt çantası, ergonomik yapısı ve tarz sahibi şık görünümüyle öne çıkar. Boyutları, ağırlığı ve destek mekanizmaları ile konforlu bir taşıma süreci sunan model, hareketli tasarımı ile fark yaratır.

Geniş Hacim

Farklı kullanım şekillerine uygun olarak tasarlanan Eastpak Padded Pak'r Chatty sırt çantası, geniş hacmi ile çok sayıda eşyanın taşınabilmesine imkân tanır. Çantada büyük ve küçük olmak üzere iki adet göz bulunur. Ön kısımda yer alan cüzdan, anahtar ve kalem gibi daha küçük eşyalar için tasarlanırken arka bölme geniş yapısı ile çanta hacminin çoğunu oluşturur.

Konforlu Kullanım Şekliyle İç Bölmeler

İki dış bölmesi ile konforlu bir deneyim sunan Eastpak Padded Pak'r Chatty sırt çantası, arka bölmede yer alan iki gözle bu ayrıcalıklı deneyimi bir adım öteye taşır. Farklı alanlar eşyaların kategorize edilebilmesine olanak tanıyarak aradıklarınızı çok daha hızlı bir şekilde bulabilmenize yardımcı olur.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Eastpak Padded Pak'r Chatty sırt çantası, sunduğu konforlu deneyimle öne çıkar. Ürün geniş hacmine karşın sırtınızdaki yükü hissettirmez. Yastıklı omuz askıları ve dolgulu arka paneli, sırtınızdaki çantayla saatlerce yolunuza devam edebilmenizi sağlar.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Chatty sırt çantasının yastıklı omuz askıları, aynı zamanda ayarlanabilir yapısıyla dikkat çeker. Bu sayede farklı boy ve kiloya sahip kişiler çantayı rahatlıkla kullanabilir. Çantanın doğru konum için ayarlanabilmesi iskelet sağlığının korunması adına da önemli bir avantaj sağlar.

Polyester Ağırlıklı Malzeme Tercihi

Eastpak Padded Pak'r Chatty sırt çantasının yapımında kullanılan polyester, kullanıcıları önemli avantajlarla buluştrur. Polyesterin dayanıklı yapısı, uzun bir kullanım ömrünü beraberinde getirir. Makinede yıkanabilmesi ise çantanın temizliğini kolaylaştırır.

Elde Taşıma Kulpu

Sırt çantası olarak tasarlanan Eastpak Padded Pak'r Chatty, omuz askılarına ek olarak taşıma kulpu bulundurur. Bu sayede çanta gerektiğinde elde de taşınabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: Padded Pak'r Chatty
  • En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  • Hacim: 24 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester
  • Laptop Bölmesi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.