Upwatch Upsmart 4U GPS Tracker Takip Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

GLOBAL BRANDS DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-148183

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pratik ve Masrafsız Kullanım

Herhangi bir GSM operatöründen alınan hat ile çalışan ve sadece internet bağlantısını kullanan UpSmart 4U GPS Tracker hem pratik hem de masrafsızdır.

Mobil Uygulama ile Takip Avantajı

Android veya iOS işletim sistemlerine uygun olan ücretsiz mobil uygulama ile kontrol edebileceğiniz UpSmart 4U GPS Tracker, evcil hayvanınızı kaybolma, kaçırılma gibi durumlarda takip edebilmenizi ve konumunu saptayabilmenizi sağlar.

Uzun Kullanım Süresi ve Pratik Şarj

Şarj olduktan sonra 4 güne kadar kesintisiz olarak konum görüntüleyebilme olanağı sunar. Bu sayede ihtiyacı olduğunda evcil hayvanınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz. Şarjı tükendiğinde ise USB kablo ile kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Mesafe Kısıtlaması Olmadan Çalışma

Belirli menzile göre çalışan cihazların aksine herhangi bir mesafe kısıtlaması olmadan evcil hayvanınızın konumunu bilmenizi sağlayan UpSmart 4U GPS Tracker, minik dostunuz nerede olursa olsun kısa sürede yerini öğrenme avantajı sunar.

Evcil Hayvan Takip Cihazı

Dahili GPS sayesinde evcil hayvanınız nerede olursa olsun konumunu bilmenizi sağlamak için tasarlanan UpSmart 4U GPS Tracker, tasmaya kolaylıkla takılmasını sağlayan özel bir kemer ile birlikte gelir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
UPWATCH UPSMART 4U GPS TRACKER TAKİP CİHAZI
Üretim Yeri
Hong Kong
Ana Renk
GÜMÜŞ
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
İMEİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Upwatch
Henüz yorum yok