Netatmo Akıllı Pencere ve Kapı Sensörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hırsızlık Girişimi Olmadan Uyarı Alın

Akıllı kapı pencere sensörleri sayesinde hırsızlık girişiminden önce akıllı telefonunuzdan bildirim alabilirsiniz. İstediğiniz yere monte edin ve gerisini sensöre bırakın; böylelikle evinize zorla giriş olmadan sizi haberdar etsin.

Kontrolünü Cebinizden Yapın

Uygulama üzerinden kapı ve pencerelerin açılma ve kapanma zamanlarını kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda kapı ya da pencere çok uzun süre açık kaldığında da uyarı alacak şekilde uygulamadan ayarlama yapabilirsiniz.

Bütünleşik Sistem Kolaylığı

Netatmo akıllı iç mekan kamerası olan her kullanıcı, kapı pencere sensörlerini kolayca monte ederek araçların birbiriyle paylaşımlı olarak çalışmasını sağlayabilir. Bu sayede siren, kamera ve sensörler ile bütünleşik bir alarm sistemi kurabilirsiniz.

12 Ayrı Sensörü Bir Tek Kamerada Toplayın

Her bir Netatmo kameraya, 12 adet kapı pencere sensörü  bağlayabilirsiniz. Böylelikle tek bir cihaz üzerinden, birden çok sensörü takip edebilirsiniz.

Enerji Tüketimini Unutun

Netatmo kapı pencere sensörleri,  AAA pil ile çalışır. Bu sayede uzun süre evinizin güvenliğini sağlayan sensör ile elektrikler kesildi mi diye endişe duymanıza gerek kalmaz.

Özellikler

  • AAA Pil ile Çalışma
  • Bütünleşik Çalışma Özelliği
  • Tarayıcı Desteği
  • IOS 10, Android 5.0 Üstü Cihaz Desteği
  • Ölçü: 76 x 30.4 x 15.8 mm

         Paket İçeriği
  • 3 Kapı Pencere Sensörü
  • Yapıştırıcı
  • 3 x 2 AAA pil

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.