Netatmo Akıllı Duman Alarmı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BT Sanal Market Teknoloji Ltd.Şti

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nerede Olursanız Olun, Sizi Uyaran Duman Dedektörü

Netatmo akıllı duman alarmı, evinizde duman algılandığı an gerçek zamanlı olarak bilmenizi sağlar. Evdeyseniz, 85 desibel alarmı, tıpkı geleneksel bir duman alarmı gibi çalar. Uzaktaysanız, anında akıllı telefonunuza bir bildirim gönderir.

10 Yıllık Pil Sayesinde On Yıllık Huzur

Duman alarmları en fazla 10 yıl ömürlüdür. Netatmo akıllı duman alarmı, benzersiz 10 yıllık  pil ile donatılmıştır. Pilleri asla değiştirmeniz gerekmez ve düşük pil uyarısı aldığınızda duman alarmınızı değiştirme zamanının geldiğini bilirsiniz.

Kendini Test Eden Duman Alarmı

Netatmo akıllı duman alarmı, doğru çalıştığından emin olmak için kendini kontrol eder. Otomatik test özelliği, duman sensörünü, pili ve Wi-Fi bağlantısını izler. Düşük pil, bağlantı hatası gibi durumlarda akıllı telefonunuza anında bir bildirim gönderir. Hala emin olamadıysanız, uygulama aracılığıyla istediğiniz zaman “Self-Test” raporlarını kontrol edebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Herhangi bir elektrik bilgisine gerek duymadan 1 dakikada kurulum yapabilirsiniz. Sadece tavana montaj için tornavidaya ihtiyacınız vardır. Ardından, Netatmo Security uygulamasını indirip internete bağlayarak tüm özelliklere erişebilirsiniz.

Akıllı Telefonunuzdan Alarmı Deaktif Edebilirsiniz

Yemeği yaktınız ve alarm mı çalıştı? Tavana ulaşıp alarmı kapatmanıza gerek yok, akıllı telefonunuzdan alarmı susturabilirsiniz. Aynı zamanda alarmı test etmek için otomatik hatırlatıcı koyabilirsiniz. Eğer unutulacağını düşünüyorsanız, Netatmo akıllı duman alarmının hatırlatma özelliğini kullanabilirsiniz.

Kaliteli Ürün Garantisi

Bir duman alarmından beklentiniz doğru çalışmasıdır. Bu nedenle Netatmo duman alarmı tasarlanırken CE belgesi gibi gerekli belgeler alınarak standartlara uygun olarak tasarlanmıştır.

Ekstra Masraf Gerektirmez

Duman alarmını bir kere aldığınızda tüm özelliklere erişirsiniz. Bağlantı noktası (Gateway) almanıza ya da abonelik işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur.

Bağlı Cihazlar Arasında İletişim Kurun

IFTTT ve HomeKit ile uyumludur. Böylelikle diğer bağlı cihazlarla senaryolar oluşturabilir, yangın algılandığında evdeki tüm ışıkları yakabilirsiniz.

Özellikler

  • Pil Ömrü: 10 yıl (kullanıma bağlı)
  • Wi-Fi: var
  • Bağlı Cihazlar Arası İletişim
  • Alarm Ses Seviyesi: 85dB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NSA-EC AKILLI DUMAN ALARMI
Üretim Yeri
Çin
Ağırlık (gr)
YOK
Ürün Boyutu
115X44 MM
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
NETATMO
Henüz yorum yok