360 Botslab 2K Pan-Tilt P4 Pro 360° Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü Güvenlik ve Çocuk Ip Kamera

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Her Zaman, Her Yerde Beklediğiniz Tüm Ayrıntıların Olduğu Her Yerde Check-in Yapın

P4 Pro, 360° yatay ve 152° dikey görünümle gece-gündüz 2K HD videolar çekerek evinizin her bölümünün geniş bir görünümünü izlemeniz için kör noktaları en aza indirir. 3D gürültü azaltma teknolojisi ve 4X dijital yakınlaştırma kapasitesi ile güçlendirilen P4 pro, istenmeyen resim gürültüsünü azaltır ve tüm ayrıntıları görmek için yakınlaştırıp uzaklaştırmanızı sağlar.

Gizlilik Önemlidir, Yani korunuyor.

Mahremiyet konusunda endişeli misiniz? Kamerayı her zaman aşağı doğru kaydırarak veya uygulamanızdaki dokunuşlarla kapatarak kamerayı gövdesinin içine gizli olarak gönderebilirsiniz. Tüm videolar yerel olarak veya daha fazla alana ihtiyacınız varsa Amazon AWS bulutunda saklanmadan önce Bankacılık Düzeyi Güvenliği (Chacha20) ile şifrelenir. Gizliliğinizi her zaman koruyun.

Sahibini ve gerçek zamanlı sohbeti aramak için düğmeye basın

Canlı yayın ve 2 yönlü ses ile donatılmış P4 pro, başka bir odada oynayan çocuklarınıza göz kulak olmanızı ve çocuklarınızla gerçek zamanlı olarak sohbet etmenizi sağlar. Sohbet, uygulamayla sizin tarafınızda veya kameraya bir tıklamayla çocukların tarafında başlatılabilir.
 Arama yapmak için kameradaki düğmeye 1-2s basın

Karanlıkta Bile Hiçbir Ayrıntı Kaçırılmaz

8 adet dahili büyük boyutlu 940nm IR LED sayesinde 10m kızılötesi gece görüşü ile güçlendirilen kamera, geceleri bile evinizi net bir şekilde görmenizi sağlıyor. P4 pro, düşük açık renkli gece görüşünü destekler, bu da kameranın düşük ışık ortamında kontrastı otomatik olarak dengeleyerek size gerçek bir renkli görüntü sağladığı anlamına gelir.

Yapay Zeka Yüz Algılama

P4 pro, yapay zeka destekli Akıllı İnsan ve Yüz algılama özelliğine sahiptir. Yukarıdaki temel abonelikle, etiketler ve çekim seçimi ile yapay zeka yüz algılamayı destekler.

Ağlama Algılama

Ses ve hareket algılama teknolojisi ile kamera, bebeğin diğer odadaki ağlamasını algılayabilir ve sizi uyarabilir.

Sesli Alarm

Ayar bölgesinde bir yabancı algılandığında kamera otomatik olarak sesli alarmlar oluşturur. (Bu özellikle her ülkede çalışmayabilir

Uygulanabilir güvenli yerel depolama ve Bulut depolama hizmet planı

P4 pro, hassas görüntüler için güvenli bir yerel depolama alanı olarak Micro SD kartı (128 GB'a kadar) destekler. Veya bulut tabanlı bir depolama hizmeti planına abone olabilirsiniz , Ücretsiz: her 5 dakikada bir 10 saniyelik hareketin ücretsiz olarak kaydedilsine izin verir (her gün) . Temel Plan: $ 3 / mo., $ 30 / yıl, 1 cihaz için 7 günde 24 saat video geçmişine izin verir. Plus Plan: $ 10 / mo., $ 100 / yıl, 5 cihaz için 30 günde 24 saat video geçmişine izin verir.
Not: Bulut depolama hizmetlerimiz Amazon AWS sunucusunu temel almaktadır

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
360 BOTSLAB 2K PAN-TİLT P4 PRO 360 DÖNEBİLEN KIZILÖTESİ GECE GÖRÜŞLÜ GÜVENLİK VE ÇOCUK IP KAMERA
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
360
Henüz yorum yok