Dyson V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Süpürge

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
V12 DETECT SLİM ABSOLUTE
Üretim Yeri
Malezya
Çalışma Süresi
60 DK
Emiş Gücü Ayarı
VAR
Toz Haznesi
0.35 LT
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
YOK
Güç (w)
525 W
Akıllı Navigasyon
YOK
Yükseklik (cm)
1234 MM
Boyutlar (gxyxd) (cm)
250X1234X252 MM
Motor Gücü
545 W
Otomatik Şarj
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
82 DB
Siklon Filtre
VAR
Zamanlayıcı
YOK
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
YOK
Ağırlık (gr)
2.200 GR
Garanti Süresi
2YIL
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
DYSON

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
5 kere puanlandı
Toplam 5 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla

Dyson V12 Detect Slim Absolute Şarjlı Süpürge Özellikleri ve Fiyatı

Gözle görülemeyecek kadar küçük tozları açığa çıkaran yenilikçi elektrikli süpürge Dyson V12 Detect Slim Absolute, yaşam alanınıza daha önce görmediğiniz kadar iyi bir temizliği getiriyor. Çalıştığı süre boyunca sürekli toz partiküllerini sayan ve her bir toz zerresinin büyüklüğünü ölçen Dyson V12 Detect Slim Absolute, güçlü motoruyla da öne çıkıyor. Yüksek emiş gücü sayesinde her bir toz zerresini saliseler içerisinde hapseden ürün, benzersiz temizlik performansını kanıtlamak için LCD ekranla donatılıyor. Ulaşılması zor alanları da rahatça temizleyebilmeniz için farklı kullanım şekillerini beraberinde getiren Dyson V12 Detect Slim Absolute, çeşitli başlıkları ve aksesuarlarıyla da kullanımını kolaylaştırıyor.

Dyson V12 Detect Slim Absolute’un Lazer Teknolojisiyle Tanışın

Dyson V12 Detect Slim Absolute, mikroskobik tozları açığa çıkarmak için yeni nesil lazer teknolojisini tanıtıyor. Bu özelliğiyle dikey süpürgeler arasında ilk sıralara yerleşen ürün, ev temizliğini kolaylaştırmayı da başarıyor. Sert zeminlerde yer alan mikroskobik tozları görünür kılan lazer teknolojisi, bu esnada Piezo sensörünü de kullanıyor. Bu sensör, gözle görülen veya görülmeyen tüm toz partiküllerini sayıyor. Bu partiküllerin büyüklüklerini de ölçen Dyson V12 Detect Slim Absolute sensörleri, ölçümlerine dayalı olarak gerekirse emiş gücünü artırıyor veya azaltıyor. Bu sayede farklı zeminler ve farklı toz yoğunlukları için gerekli enerji ve emiş gücü ayarlanıyor.


Dyson V12 Detect Slim Absolute süpürge, doğru açıyla yerleştirilmiş lazeri sayesinde derinlemesine temizlik hissini her kullanımda fark edebilmenize yardımcı oluyor. Gözünüzden hiçbir toz zerresinin kaçmasına izin vermeyen Dyson V12 Detect Slim Absolute, Piezo sensörüyle yaptığı ölçümlerin sonuçlarını LCD ekran üzerinden görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. Bu ekranda, hangi büyüklüklerde ne kadar tozun yakalandığı gerçek zamanlı olarak görülebiliyor. Eşsiz temizliğin bir kanıtı olan LCD ekran sayesinde yaşam alanınızda yaptığınız temizliği belgeleriyle de izleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu ekran, anlık olarak çalışma süresini, batarya ömrünü, kullanılan güç modunu ve gerekli bakım uyarılarını da gösteriyor. Süpürgenizle ilgili tüm detaylar bu sayede her an gözünüzün önünde oluyor. Gerçek zamanlı raporlar, profesyonel bir süpürge deneyimiyle tanışmanıza olanak tanıyor.


Kablosuz kullanım imkanına sahip olan Bu Dyson süpürge, 3 farklı kullanım şekliyle eşyaların üstünü ve duvarları da rahatça temizleyebilmenize yardımcı oluyor. Toz birikmesini engelleyen filtresiyle öne çıkan Dyson V12 Detect Slim Absolute, ilk günkü performansını korumak için yıkanabilir özellik sunuyor. Yıkanabilen filtre sayesinde etkili temizlik hissini her kullanımda keşfedebilirsiniz.

Farklı Başlıklarıyla Dyson V12 Detect Slim Absolute

Elektrikli ev aletleri arasında önemli bir yere sahip olan Dyson V12 Detect Slim Absolute, sahip olduğu farklı başlıklarla yaşam alanınızın her bir köşesine etkili temizlik hissini taşıyor. Anti-tangle teknolojili başlığıyla öne çıkan ürün, her bir zemindeki tozları filtresine hapsediyor. Bu başlık, yüksek torklu olma özelliğiyle zeminde hiçbir toz zerresini bırakmıyor. Üstelik tozları ve saçları güçlü bir şekilde toplarken saçların fırça uçlarına takılmamasını da sağlıyor. Entegre tarakla dolanmaları önleyen Dyson V12 Detect Slim Absolute, otomatik olarak başlığı temizlediğinden süpürme işlemi esnasında sizi yormuyor. Anti-tangle teknolojili ve yüksek torklu başlık Dyson DLS teknolojisiyle donatılıyor. Bu da auto moddayken saniyede 360 izleme anlamına geliyor. Silindir fırça direncini defalarca izleyen Dyson V12 Detect Slim Absolute, farklı zemin tiplerine geçtiğinizi algılıyor ve gücü de buna göre optimize ediyor.


Anti-tangle başlığa ek olarak yine aynı teknolojiye sahip konik fırça da Dyson V12 Detect Slim Absolute ile sizi bekliyor. Bu fırça, evcil hayvan tüyleri için ideal bir kullanım alanı oluşturuyor. Aynı zamanda uzun saçları da hızlıca toparlayan fırça, topladığı tüm tüy ve saçları doğrudan hazneye gönderiyor. Bu başlık, küçük alanları temizlemek için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Laser Slim Fluffy başlık, özel malzemelerle özenle tasarlanıyor. Tam 25 cm genişliğiyle tek seferde tüm alanı temizleyen Dyson V12 Detect Slim Absolute, yumuşak naylon ve antistatik karbon fiber iplikleriyle mobilya altlarına da derinlemesine temizlik hissini ulaştırıyor. İnce tozlar için eşsiz bir çekim gücüne sahip olan bu başlık, yıkanarak tekrar tekrar kullanılabiliyor. Bu sayede kolay bakım özelliği de sunuluyor.


Bunların dışında Direct Drive temizleme başlığı, kombinasyon başlığı, aralıklı temizleme başlığı, yumuşak toz alma fırçası, inatçı kir fırçası, mobilya altı adaptörü, başlık saklama klipsi ve duvar askı ünitesiyle size ulaşan Dyson V12 Detect Slim Absolute, sahip olduğu tüm parçalarıyla hayatınıza temizliğin en yeni ve teknolojik hâlini dahil ediyor.

Dyson V12 Detect Slim Absolute ile Çok Yönlü Temizlik İçin Modlar

Çok yönlü temizlik için özenle tasarlanan Dyson V12 Detect Slim Absolute, sunduğu farklı modlarla yaptığınız temizliğin türüne göre ayarlamalar yapabilmenize olanak tanıyor. Dyson V12 Detect Slim Absolute’un kullanım şekillerinden biri olan auto mod, gücü ve çalışma süresini devamlı takip ediyor. Kullanım şeklinize göre süreyi ve gücü optimize eden ürün, auto mod ile orta seviye çalışma süresi sunuyor. Böylece evdeki büyük alanları rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Eco mod ile daha kapsamlı temizlik yapabilmenizi sağlayan Dyson V12 Detect Slim Absolute, tüm evi temizleyebilmeniz için yeterli gücü ve çalışma süresini sunuyor. Bu sayede büyük odaları ve tüm yatak odalarını tek bir şarjda temizleme imkanı elde edebilirsiniz. Üçüncü ve son mod olan Boost modu ise bir alanda hem hızlı hem de etkili temizlik yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz özellik oluyor. Boost modu, yüksek güç sunarak temizlemek istediğiniz odayı hem hızlı hem de derinlemesine temizlemenize imkan tanıyor.


Dyson V12 Detect Slim Absolute, bu modları sunarken tak-çıkar bataryasından güç alıyor. Ayrıca satın alınabilecek yedek bataryayla iki kat çalışma süresi elde edebilirsiniz. Tek bir dokunuşla değiştirilebilen bu batarya, 60 dakikaya kadar kesintisiz kullanım imkanı da sunuyor. Tüm modları ve güçlü bataryası için geliştirilmiş Dyson Hyperdymium motorundan faydalanan Dyson V12 Detect Slim Absolute, benzersiz bir teknolojiyi beraberinde getiriyor. Bu güçlü motor, görülen her bir toz zerresini hapsedebilmek için dakikada maksimum 125 bin rpm’e kadar dönüyor. Root Cyclone teknolojisi ise tozları hava akışından ayırmak için üst düzey güç üretiyor. Üstelik bu esnada ürünün emiş gücünde herhangi bir kayıp da yaşanmıyor. Tam yalıtımlı filtrasyon ise %99.99’a kadar hapsetme oranıyla havanın ve zeminin benzersiz bir temizliğe kavuşmasını sağlıyor.

Dyson V12 Detect Slim Absolute Fiyatları

Dyson’ın en güçlü süpürgeleri arasında yer alan V12 Detect Slim Absolute fiyat açısından da kullanıcılarının beklentilerini karşılıyor. Ürün, yaşam alanınızı daha önce görülmemiş bir temizlik hissiyle bütünleştiriyor. Uzun ömürlü kullanım imkanıyla yıllar boyu sizinle kalacak olan Dyson V12 Detect Slim Absolute’un her bir parçası ayrı bir amaca hizmet ediyor. Ürünün haznesi büyük partikülleri ayrıştırıyor. Metal süzgeç filtre en küçük parçaları bile 7298 yuvarlak delikten geçiriyor. Güçlü siklonlar maksimum güç üreterek emiş gücü kayıplarının önüne geçerken motor önü filtresi ise kaçabilecek tozları yakalıyor. Tüm bunlara ek olarak 112 defa katlanmış motor arkası filtresi partiküllerin hepsini hapsederek onları solumanızın önüne geçiyor.


Gelişmiş özellikleriyle öne çıkan V12 Detect Slim Absolute, Dyson V15 Detect Absolute ile sık sık karşılaştırılıyor. İki modelde de Hyperdymium motor teknolojisi yer alıyor. Aynı zamanda lazer teknolojisi ve Piezo sensörü de iki modelde yer alan özellikler arasında bulunuyor. Dyson V12 Detect Slim Absolute, V15 modele göre biraz daha hafif oluşuyla öne çıkıyor. V15 modelindeki Anti Tangle başlığın yapısı da V12’nin yapısına göre farklılık gösteriyor. Bunlar dışında kalan birçok özellik her iki modelin yapısında bulunuyor.


Sunduğu pek çok teknolojiyle adından söz ettiren Dyson V12 Detect Slim Absolute, kullanıcılarına temizliğin yeni bir yüzünü tanıtıyor. Siz de Dyson V12 Detect Slim Absolute kablosuz dikey süpürgenin tüm özelliklerini hemen inceleyebilir ve yeni yardımcınıza Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla şimdi sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla