Dreame V10 Şarjlı Dikey Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell.com.tr' de

DİĞER TEKLİFLER

Dakikada 100.000 devire kadar süper emiş gücü

Xiaomi Dreame V10 Şarjlı Dikey Süpürge'nin ön plana çıkaran özelliklerden biri de emiş gücü. Dakikada 100.000 devire ve 22000Pa'lık bir rüzgar basıncına ulaşabilir ve bu çok az çabayla daha çok temizlik anlamına gelir. a
Aynı zamanda Dreame V10'un cihazın hem verimliliğini hem de etkinliğini optimize edebilen yeni nesil bir turbo motor içermesi sayesindedir.

2500mAh büyük kapasiteli pil

Xiaomi Dreame V10, işlevini kapsamlı bir kanal ile birlikte yerine getiren "SmartCool" adlı otonom bir soğutma sistemine sahiptir. Ulaşılması gerçek zamanlı olarak ısı dağılımı ve motor ve pil hem de mükemmel çalışma koşulu sağlamak tasarlandı. Buna ek olarak, Xiaomi V10 elektrik süpürgesi içeren 6 katmanlı pamuk bileşimi ve 5-katmanlı filtre mekanizması için gürültü emisyonunu azaltır. Elektrikli süpürge motorunu 360° sarmak için çok boyutlu susturucu pamuk (19.5mm kalınlıkta) kullanır. Son olarak, Dreame V10'un mükemmel ergonomik tasarımının , temizlik işlerinizi yaparken tek elle tutmanız rahat olacağı için satın almaya karar vermeniz için kilit nokta olacağını söyleyebiliriz.         

Yüksek Etkili HEPA Filtrasyonu

H12 sınıfı HEPA filtreleme,% 99 filtrasyon ayırma verimliliği ile donatılmış, ince tozu etkili bir şekilde filtreleyebilir ve ikincil kirlilikten uzak durabilir.

Entegre Tasarım

Xiaomi Dreame V10 Şarjlı Dikey Süpürge, sahip olduğu yerleşik bir şarj yuvasına sayesinde rahat ve daha pratik bir kullanım sunar.

Özellikler

Xiaomi Dreame V10, standart güçle 60 dakikaya kadar *, orta güçle * 28 dakikaya ve yüksek güçle * 10 dakikaya kadar hizmet verebilen 2500 mAh yüksek kapasiteli bir pil içerir. Ek olarak, 2'si 1 arada duvar montajına rahatça yükleyerek zamandan ve yerden tasarruf edebilirsiniz.