Awox Rapid Mini Tost Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Pratik Izgara Modu

Üst kapağı 180 derece açılabildiği için ızgara da yapabileceğiniz Awox Rapid mini tost makinesi, çok yönlü kullanım sunar. Yanmaz - yapışmaz özellikteki teflon plakalar sayesinde yağsız ızgaralar yapabilir, farklı lezzetler keşfedebilirsiniz.

Hızlı Isınma Fonksiyonu

Kısa sürede ısınır ve tostları tam kıvamında kızartır. Hızlı ısınma özelliği sayesinde yiyecekleri kısa sürede pişirdiği için hem daha az enerji tüketir hem de vakit kaybını önler.

Kilitlenebilir Üst Kapak

Kilitlenebilir üst kapak tasarımı, kullanmadığınızda tost makinenizi dikey pozisyonda saklama imkânı tanır. Güvenli kullanım sağlayan bu özellik, çocuk ve evcil hayvan bulunan evlerde de olası kazaları önler.

Işıklı Gösterge Avantajı

Prize takarak çalıştıracağınız Awox Rapid mini tost makinesi, elektrik aldığında kırmızı bir ışık yanar. Cihazın plakaları ısındığında ise bu ışık yeşile döner ve makinenin tostunuzu pişirmeye hazır olduğunu gösterir. Bu ışıklı ikaz sistemi sayesinde tam kıvamında tostlar hazırlayabilirsiniz.

Taşınabilir Mini Tost Makinesi

Aynı anda iki kişi için tost hazırlayabilen Awox Rapid mini tost makinesi, küçük mutfaklar için idealdir. Hem kolay taşınabilen hem de yer israfına neden olmayan başarılı cihaz, kısa sürede leziz tostlar hazırlamanızı sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AWOX RAPİD MİNİ TOST MAKİNESİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
TOST MAKİNESİ
Isıtma Kademesi
BELİRTİLMEMİŞ
Isı Ayarı
VAR
Izgara Özelliği
VAR
Model
TOST MAKİNESİ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
AWOX
Güç (w)
750W
Plaka Yüzeyi
TEFLON
Boyutlar (gxyxd) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
AWOX
Henüz yorum yok