Tefal Ingenio Katlanılabilir Mutfak Tartısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ingenio Katlanabilir Tartı: Her Alana Uyan Dijital Terazi

Ingenio katlanabilir tartı ile kompakt, yerden tasarruf sağlayan bir tasarımla yüksek kapasiteli bir mutfak tartısının keyfini çıkarın. Kolları, herhangi bir kap için uygun olan dengeli bir tartım platformu oluşturmak için ustaca açılır. Geri katlandığında, kompakt boyutu herhangi bir mutfakta kolayca saklanabilir. Yüksek kapasite sunan, lezzetli kurabiyelerden kabarık kreplere kadar tüm favori tariflerinize mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Aynı zamanda, akıllı Dara fonksiyonu, aynı kapta ardışık tartımları kolaylaştırır ve malzemeleri aktarmaya gerek kalmaz. Kuru (g) ve sıvı (ml) bileşenler arasında geçiş yapmak için ultra uygun bir sıvı fonksiyon ve dönüşüm hatalarını önlemek için çok üniteli bir tasarımdır (g / fl oz / lb. oz / ml). Hemen başlamanız için üç LR03 AAA pil dahildir.

Garanti sonuçlar ve Akıllı Özellikler

Kurabiyelerden kreplere kadar tüm favori tariflerinize mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Başarılı sonuçlar elde etmek için gram ölçülerinin önemli olduğu pişirmeler için idealdir.

Özellikler

  • Renk : Pembe
  • Pil Özellikleri : 3 Adet LR03 AAA
  • Tartı Kullanım Şekli : Dijital
  • Ölçme Kabı: Yok

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INGENİO KATLANABİLİR MUTFAK TARTISI BC
Ana Renk
PEMBE
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TEFAL
Henüz yorum yok