Liberti Süper 100% Prinç Lüx Su Arıtma Musluğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Şık Tasarımıyla Göz Alıcı Bir Stil, Ergonomik Yapısı ile Rahat Kullanım

Liberti su arıtma musluğu, zarif ve modern tasarımıyla evinize göz kamaştıran bir şıklık kazandırır. Liberti su arıtma musluğu, şık tasarımının yanı sıra ergonomik yapısıyla da dikkat çeker. Kullanımı oldukça pratik olan musluk konforlu bir kullanıcı deneyimi vadeder. 

Kendi Suyunuzu Kendiniz Üretin

Liberti su arıtma musluğu, 24 saat kendi içme suyunuzu kolayca üretmenizi sağlar. Bu suyu sadece içmek için değil yemek ve içecek tariflerinde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.  

Pirinç Malzeme İçeriğiyle Sağlıklı Bir Deneyim

%100 pirinç malzemeden üretilen Liberti su arıtma musluğu, size ve sevdiklerinize sağlıklı bir deneyim vadeder. Pirinç malzemesi sayesinde paslanma, küflenme ve yıpranma gibi olumsuz durumları önleyerek güven verir.

Ekonomik ve Güvenilir Bir Performans

Liberti su arıtma musluğu, ucundaki filtreleri sayesinde mükemmel kalitede içme suyu üretir. Bu sayede dışarıdan su almanıza gerek kalmadan size ekonomik bir kullanım imkanı yaratır.  

Her Aşamada Kalite ve Dayanıklılık

Her aşamasında kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan Liberti su arıtma musluğu, uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi sunar. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde yıllar boyu size eşlik eder.  

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ SÜPER 100% PRİNÇ LÜX SU ARITMA MUSLUĞU
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
AÇIK GRİ
Ana Renk
AÇIK GRİ
Renk
AÇIK GRİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Henüz yorum yok