Liberti Su Arıtma Cihazı Ön Filtre Takım Filtresi Pro

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Takım Filtresi ile Daha Temiz İçme Suyu

Ön takım filtresi en ideal filtrelemeyi kullanıcılara sağlayarak daha sağlıklı ve temiz suya ulaşmanız için özel olarak üretiliyor.

Kolaylıkla Montajı Yapılabiliyor

Özel geçirmeli yapısıyla ön takım filtresi ile kolaylıkla bağlantı gerçekleştirilebiliyor. Montajı kolay olan filtre takımını siz de kolaylıkla su arıtma cihazına bağlayabilir ve daha temiz içme suyu elde edebilirsiniz.

Tüm Su Arıtma Cihazlarına Uyumlu

Ön filtre takımı piyasada bulunan tüm su arıtma cihazlarına uyumlu özellik gösteriyor.

Özel Karbon Filtre ile Su Kirleticilerinin Önüne Geçin

Ön filtre takımı karbon filtreleme yaparak suyun tadını ve kokusunu bozan kirleticilerin önüne geçmenize yardımcı oluyor. Ürünün özel karbon filtreleme özelliği sayesinde şebeke suyunda bulunma ihtimali olan su kirletici maddelerin önüne geçebilmeniz mümkün hale geliyor.

Kaliteli ve Dayanıklı Malzemeden Üretiliyor

Ön filtre takımı oldukça sağlam malzemeden üretilerek uzun ömürlü kullanım imkânı yaratıyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş ön filtre takımını üretici firma 6 ayda bir değiştirmenizi öneriyor.

Yüksek Nano Teknoloji Ürünü

Ön filtre takımı özel nano teknoloji kullanılarak üretiliyor. Ürün sahip olduğu yüksek teknoloji ile şebeke sularının içinde bulunan kloru arındırmanıza yardımcı olarak klordan kaynaklı kokunun önüne geçiyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ SU ARITMA CİHAZI ÖN FİLTRE TAKIM FİLTRESİ PRO
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Henüz yorum yok