Sepet 0

Smeg Meyve & Sebze Sıkacakları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6453 Ürün)
Sırala
Temizle

Kaliteli ve İşlevsel Smeg Meyve Sıkacağı Modelleri

Kendine has çizgileriyle meyve sıkacaklarına farklı bir görünüm kazandıran Smeg, kullanıcılarına fonksiyonelliği şık detaylarla beraber sunar. Genellikle kablosuz bir şekilde çalışan Smeg meyve sıkacağı modelleri, retro serisiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Smeg Retro 50's style narenciye sıkacağı modeli, farklı tasarımlara önem veren kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Geçmiş zamanın esintilerini kendine has dokunuşlarla birleştiren Smeg, meyve sıkacağı modelleriyle mutfaklarda hoş detaylar elde edilmesini sağlar. Bununla beraber elektrikli bir şekilde çalışan ürünler, el kuvvetine gereksinim duymadan meyve ve sebzelerin suyunu kolaylıkla akıtmanızı mümkün hale getirir. Limon, portakal ya da greyfurt gibi meyveleri pratik bir şekilde sıkmanıza yardımcı olan ürünler, günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilir. Hızlı bir şekilde portakal suyu sıkarak sabahları güzel bir kahvaltı sofrası hazırlayabilir, öğünlerinizi keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki Smeg meyve sıkacağı fiyatları arasından aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilir, mutfaklarınıza kaliteli ve işlevsel bir alet kazandırabilirsiniz.

Farklı Kullanımlara Uyum Sağlayan Smeg Meyve Sıkacağı Çeşitleri

Smeg meyve sıkacağı modelleri, kullanım amacı doğrultusunda kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürünlerin özellikleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

 • Bazı Smeg meyve sıkacağı modelleri sadece narenciye benzeri meyveleri sıkmak için özel olarak tasarlanır. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan limon benzeri meyvelerin sıkılmasını kolaylaştıran ürünler, mutfaklarda yapılan işlemlere pratiklik kazandırır.
 • Smeg katı meyve sıkacağı modelleri ise daha farklı bir kullanıma sahiptir. Özel tasarımları sayesinde elma, ananas, havuç ya da salatalık gibi malzemelerin daha rahat bir şekilde sıkılmasını mümkün hale getirir. Sağlıklı içecekler ya da lezzetli karışımlar hazırlamak istiyorsanız Smeg katı meyve sıkacağı modellerinden yararlanabilirsiniz.
 • Narenciye için tasarlanan Smeg meyve sıkacağı modellerinin üst tarafında oval bir bölüm yer alır. Oval parçanın altında ise narenciyenin posasını suyundan ayırmak için bir süzgeç yer alır. Meyveleri ortadan ikiye ayırdıktan sonra bu oval bölüme yerleştirerek pratik bir şekilde sıkabilir, suyunu süzgeç aracılığıyla ürünlerin alt bölümüne aktarabilirsiniz.
 • Meyveyi bölmeye bastırdığınız andan itibaren suyu alt tarafta bulunan hazneye akar. Ardından haznedeki suyu kolaylıkla sürahiye ya da bardaklara dökebilirsiniz. Ürünlerin ön tarafında bulunan damlama musluğu, suyu aktarmanızı kolaylaştırır. Bazı modellerde sıkma işlemini yaparken damlama musluğunun önüne bir bardak ya da aktarmak istediğiniz kabı yerleştirmeniz gerekir.
 • Bununla beraber narenciye sıkacağı modellerinin üst tarafında şeffaf bir kapak yer alır. Böylece ürünü kullanmadığınız zaman tozlanmasının önüne geçebilir, her an kullanılabilir halde tutabilirsiniz.
 • Smeg katı meyve sıkacağı ise farklı bir tasarıma sahiptir. Smeg SJF01BLEU retro 150 W katı meyve sıkacağı modelinde olduğu gibi katı malzemeler için tasarlanan modellerde malzeme bıçakla doğrudan temas eder. Ürünlerin yan tarafında yer alan boruya doğradığınız katı malzemeleri attıktan sonra üst tarafından bastırarak malzemeleri bıçağa doğru itmeniz gerekir. Bıçakla temas ettikten sonra sıkılan malzemelerin posası ile suyu ayrı noktalara aktarılır. Böylece suyu rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Pratik kullanımıyla öne çıkan katı meyve ve narenciye sıkacakları, herkesin günlük hayatını kolaylaştırır. Hangi Smeg meyve sıkacağı modeline ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra Turkcell Pasaj’daki seçenekleri inceleyebilir, sizin için uygun ürüne anında ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Smeg Meyve Sıkacağı Özellikleri

Meyve sıkacakları​ içinde şık detaylarıyla dikkatleri üzerinde toplayan Smeg markalı ürünler, özellikleriyle de kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Narenciye ve katı malzeme sıkmayı kolaylaştıran ürünler, mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz yardımı almanızı mümkün hale getirir. Ürünlerin genel özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Smeg meyve sıkacağı çeşitleri herhangi bir montaj gerektirmemesiyle öne çıkar. Böylece ürünleri hızlı bir şekilde dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Smeg narenciye sıkacağı parçaları makinede rahat bir şekilde yıkanabilir. Üst tarafındaki oval döndürme parçası çıkarılabilir yapıda olan ürünler, bulaşık makinesinde yıkanabilecek şekilde tasarlanır. Böylece meyve posası kaynaklı oluşan lekeleri kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilmesinin yanı sıra elde de kolaylıkla temizlenebilecek malzemelerden üretilen Smeg meyve sıkacağı çeşitleri, işlevselliğiyle kullanıcılarına pratiklik sunar. Modellerin bazılarının yanında temizleme fırçası da verilir. Temizleme fırçası da kalan parçacıkları daha rahat bir şekilde temizlemenizi mümkün kılar.
 • Bazı Smeg katı meyve sıkacağı modellerinde elde edilen suyun yoğunluğunu ayarlamanıza imkan tanıyan bir kol yer alır. Meyve suyu yoğunluğu ayarlama kolu, istediğiniz kıvamı zorlanmadan elde etmenize imkan tanır.
 • Paslanmaz çelik ve plastikten üretilen Smeg meyve sıkacağı modelleri, kalitesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Fıskiye ya da filtre gibi parçaları paslanmaz çelikten üretildiği için sıkılan meyvelerin lezzetini korumayı başaran ürünler, istediğiniz karışımı pratik bir şekilde hazırlamanıza imkan tanır. Ayrıca gövdesi döküm alüminyumdan üretildiği için dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünler, sağlamlığa önem veren kişilere hitap eder.
 • Ankastre kablo sarıcı, Smeg meyve sıkacağı çeşitlerini işlevsel hale getiren özellikler arasında bulunur. Kablo karmaşasından hoşlanmıyorsanız saklayabilir, tezgahın üzerini karıştırmadan ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Smeg meyve sıkacağı çeşitlerini incelediğinizde farklı ağırlıklara sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. 3.7 kg ya da 7.2 kg ağırlığında olan modeller arasından aradığınızı bulabilirsiniz. Narenciye sıkacakları genellikle daha hafifken katı meyve sıkacakları daha fazla parça içerdiği için daha ağır olmaya meyillidir.

Smeg meyve sıkacakları, sahip olduğu özellikler sayesinde kul​​lanıcılarının günlük hayatına bazı avantajlar sunar. Turkcell Pasaj’dan Smeg meyve sıkacağı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek size hitap edene kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz içeceği kısa süre içinde hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Uygun Smeg Meyve Sıkacağı Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Şık detayları fonksiyonellikle bir araya getiren Smeg meyve sıkacağı modelleri, kullanıcılarının birçok beklentisine yanıt verir. Kablo kargaşasını ortadan kaldıran özel tasarımı, şık detayları, pratikliği ve meyve sıkmayı kolaylaştırması, ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Bununla beraber Smeg meyve sıkacağı fiyat seçenekleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen ürünler, ulaşılabilir fiyat seçeneklerine sahip olduğu için geniş bir kitleye hitap eder. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasını inceleyerek Smeg meyve sıkacağı modellerine uygun fiyatlarla ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden giderebilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Smeg Meyve Sıkacağı Renk Seçenekleri Nelerdir?

Tasarımı önemli bir kriter olarak gören Smeg, meyve sıkacağı söz konusu olduğunda birçok renk seçeneğine sahiptir. Mavi, siyah, yeşil ya da pembe gibi renklere sahip olan ürünler arasından sizin için uygun olana kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Smeg Meyve Sıkacağı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Smeg meyve sıkacağı satın almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Limon ya da portakal gibi meyveler için narenciye sıkacaklarından tercih etmelisiniz. Havuç gibi katı malzemeler içinse Smeg katı meyve sıkacağı modellerine göz atmalısınız.

Smeg Meyve Sıkacağı Modelleri Nelerdir?

Ürünler genel olarak narenciye ve katı meyve olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Narenciye ve katı meyve sıkacakları da kendi içinde birçok farklı tasarıma sahip olduğu için herkesin aradığını kolaylıkla bulmasını mümkün kılar.

Smeg Meyve Sıkacağı Hangi Malzemelerden Üretilir?

Smeg meyve sıkacağı modellerinin her bölümü farklı malzemelerden üretilir. Filtre, koni ve fıskiye genellikle paslanmaz çelikten üretilse de bazı modellerde plastik de olduğu görülebilir. Gövde malzemesi ise genellikle döküm alüminyumdan üretilir. Meyvenin suyunun aktığı kase ise genellikle plastiktir.

Daha Fazla