Tefal Köpüklüm Compact Türk Kahvesi Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
36 Ayda Öde
RENK

Webdensiparis

Mersis No :43027702800025 Şehir :Üsküdar/İstanbul Adres :Mehmet Akif Ersoy Mah. Bosna bulvarı No:97/3 Dossa Dossi Sitesi Çengelköy

Webdensiparis

Mersis No :43027702800025 Şehir :Üsküdar/İstanbul Adres :Mehmet Akif Ersoy Mah. Bosna bulvarı No:97/3 Dossa Dossi Sitesi Çengelköy

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Bol Köpüklü Türk Kahvesi Keyfi

Her fincanda bol köpüklü ve lezzetli Türk kahvesi şimdi Tefal kalitesi ile... Kahvenizi damak tadınıza uygun şekilde pişirmenize olanak sağlayan Tefal Köpüklüm Compact, çift taraflı ölçü kaşığı ile kahvenizin miktarını ayarlamanıza yardımcı olur. Aynı anda 4 fincan kahve yapmanıza olanak sağlayan Köpüklüm Compact, taşmayı önleyen akıllı sensör sistemi sayesinde güvenli kullanım sunarken sesli ve ışıklı uyarı sistemi sayesinde kahveniz hazır olduğu an sizi uyarır. 

Çift Taraflı Pratik Kullanım

Çift taraflı cezve ağzı ile köpüğü ve kahveyi kolaylıkla pay etmenizi sağlayan Köpüklüm Compact, her fincanda bol köpüklü bir kahve deneyimi sunuyor.

Hem Normal Hem De Közde Pişirme

Özel dizaynı sayesinde hem normal hem de közde pişirme fonsiyonlarında her fincanda bol köpüklü kahve deneyimi. Tek dokunuş ile kontrol.

Akıllı Sensör Sistemi

Taşmayı önleyen akıllı sensör sistemi sayesinde güvenli kullanım sunarken sesli ve ışıklı uyarı sistemi sayesinde kahveniz hazır olduğu an sizi uyarır.

Özellikler

  • 535 watt
  • Otomatik kapama
  • 4 Fincan Kapasite
  • Çift Taraflı Cezve Ağzı
  • Çift taraflı ölçü kaşığı: 7 gr-8 gr
  • Işıklı & Sesli uyarı sistemi
  • Taşmayı önleyen akıllı sensör sistemi
  • Compact tasarım
  • Her fincanda bol köpük

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.