Tefal Kahve ve Baharat Öğütücü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tutku, Hassasiyet ve Mükemmellik

Tefal öğütücü, kahve çekirdeklerinizi ve baharatlarınızı lezzetini kaybetmeden taze olarak öğütür. Bu sayede çekilmiş olarak satın almak yerine, kahvenizi taze çekilmiş çekirdeklerle demlemeyin ya da yemeklerinizi taze öğütülmüş baharatlarla lezzetlendirin.

Şık ve İşlevsel Performans

Kompakt ve şık görünümüyle Tefal kahve ve baharat öğütücü, her mutfağa kullanışlı ve pratik bir katkı sağlar. Hızlı ve eşit öğütme için geliştirilen keskin ve paslanmaz çelik bıçaklar ise tutarlı sonuçlar sunar.

Tek Adımda Kolay Kullanım

Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan öğütücü, tek düğmeye dokunarak çalışmaya izin verir. Öğütmeye başlamak için kapak üzerindeki düğmeyi aşağı bastırmanız ve durdurmak için bırakmanız yeterlidir. Şeffaf kapak ayrıca, öğütme kıvamını kolayca görmenizi sağlar.

Ayarlanabilir Öğütme Derecesi

Kahve veya baharatların öğütme dereceleri için sunulan 1, 2 ve 3 farklı mod, tanelerin ne kadar iri kalacağını belirlemeniz içindir. Farklı dereceleri seçerek damak zevkinize uygun kıvamı bulabilirsiniz.

 Maksimum Aroma ve Lezzet

Önceden çekilmiş kahveye iyi bir alternatif olan taze çekilmiş çekirdekler, daha iyi kahve tadı için en zengin aromayı ve tam gövdeli lezzeti teşvik eder.

 Ultra Güçlü Keskin Bıçak

Tefal kalitesi taşıyan paslanmaz çelik bıçak, kahve çekirdeklerini, baharatları ve diğer taneleri keskin ve eşit bir şekilde öğüterek güçlü ve hızlı performans sunar.

 Güvenli Kilitleme Sistemi

Oldukça güvenilir kilit sistemine sahip öğütücünün kasesini çıkarmak için çevirmeniz yeterlidir. Saat yönünde veya tersinde hareket ettirerek öğütme işlemini başlatabilir veya bitirebilirsiniz. 

 Geniş Kapasite ve Maksimum Performans

180 W gücündeki Tefal öğütücü, tek seferde 0.5 L kapasitede kahve veya baharat çekebilir. Sizlere de en kısa süre içerisinde taze baharatların ve kahvenin tadını çıkarmak kalır.

 Teknik Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: Kahve ve Baharat Öğütücü
  • Yükseklik: 185 cm
  • Güç: 180 watt
  • Ağırlık: 0,801
  • Kapasite: 0.5L
  • Pulse Özelliği: Var
  • Hız Ayarı: 3
  • Renk: Siyah

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.