Gaggia RI9480/17 New Classic 30 Limited Edition Espresso Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Etkili ve Yüksek Performans

Gaggia Espresso makinesi, profesyonel standartlara uygun tasarımı sayesinde yüksek bir performans sergileyerek tam istediğiniz kıvamda kahveler hazırlamanıza olanak sağlar. Ürünün bu özelliği sayesinde evinizin konforunda hazır kahveleri aratmayan lezzette kahveler demleyebilir, keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kaliteli Filtre Tutucu

Ürünün profesyonel Espresso makinelerindeki ebatlarla birebir boyuta ve ağırlığa sahip olan filtre tutucusu, pirinç üzerine krom kaplamadır. Espresso makinesinin yüksek kaliteli bir filtre tutucuya sahip olması kahve kalitesini artırarak eşsiz bir deneyim sunar.

Çift Delikli Buhar Çubuğu

Buhar çubuğunun çift deliğe sahip olması sütü etkili bir şekilde köpürterek tam istediğiniz kıvamda bir süt köpüğü elde etmenize imkân tanır. Bu buhar çubuğu sayesinde lezzetli cappuccinolar hazırlayarak kahve deneyiminizi bir üst sıraya taşıyabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanıcı Arayüzü

Ürünün geleneksel tasarımda düğmelerini kullanarak çeşitli komutlar verebilir, makineyi kolayca kullanabilirsiniz. Gösterge ışıkları ile makinenin çalışma durumunu kontrol ederek ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.

Üç Filtreli Tasarım

Gaggia Classic, çeşitli kahve çekirdekleri ve kapsülleri için üç farklı filtreye sahiptir. Demleyeceğiniz kahvenin türüne göre en uygun filtreyi tercih ederek eşsiz lezzette bir kahve hazırlayabilirsiniz.

İşlevsel Solenoid Valf

Filtre tutucunun içindeki su basıncını kontrol ederek sabit bir basınç sağlayan solenoid valf, üç yollu bir tasarıma sahiptir. Demleme işleminden sonra kahve çekirdeklerinin tamamen kurumasına yardımcı olan solenoid valf sayesinde ürünün temizlenmesi de kolay bir hale gelir.

Yüksek Su Kapasitesi

Gaggia espresso makinesi, 2.1 litrelik geniş bir su tankına sahiptir. Ürünün su haznesinin geniş olması tek seferde çok sayıda kahve hazırlamanıza olanak sağlar ve sizi sürekli tankı doldurma zahmetinden kurtarır.

Uzun Kullanım Ömrü

Espresso makinesinin dış yüzeyinin paslanmaz çelikten üretilmiş olması ürünü darbelere karşı dayanıklı kılar. Makineyi uzun ömürlü kılan bu özellik, yıllar boyunca kullanıma olanak tanır ve ekonomik anlamda tasarruf sağlar. Ürünün beraberinde gelen paslanmaz çelik kahve tepsisi ise fincanlarınızı her daim sıcak tutar.

Teknik Özellikler

  • Su Tankı Kapasitesi: 2.1 lt
  • Güç: 1300 W
  • Fincan Kapasitesi: 5
  • Basınç Gücü: 15 bar
  • Kazan: Geleneksel Kazan
  • Ön Demleme: Manuel

Genel Özellikler

Kahve Tipi
Espresso
Su Kapasitesi
2100 ML
Demleme Tarzı
Ön Demleme
Fincan Kapasitesi
5 Fincan

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.