Gaggia RI9480/14 New Classıc Pro 2019 Espresso Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gerçek İtalyan Lezzeti

Gaggia Espresso makinesinin sahip olduğu özellikler sayesinde kaliteli ve lezzetli kahveleri evinizin konforunda yapabilirsiniz. Espresso keyfinizi sonuna kadar çıkarabilmeniz için her dolumda aynı anda 2 fincan hazırlama kapasitesine sahiptir.

Geleneksel Espresso Deneyimi

Kremalı espresso lezzeti için özel olarak üretilmiştir. Makinedeki büyük solenoid valf ve geleneksel filtre tutucu hazırladığınız kahvenin tadının daha lezzetli olmasını sağlar.

Steam Wand ile Pürüzsüz Köpük

İki tane buhar çıkışı ile steam wand en güzel köpüklerin hazırlanması için çalışır. Sütü ısıtarak gereken mikro köpüklerin elde edilmesini sağlar. Evinizin konforunda profesyonel kahve lezzetlerini tatmanız için en iyi alternatiftir.

Özel Arayüz

Gaggia Espresso kahve makinesi özel arayüzü ile gösterge ışıkları, buhar dağıtımı ve düğmelerle kontrol edilmektedir.

Farklı Filtre Seçeneği

Gaggia espresso makinesi 3 farklı filtre seçeneğine sahiptir. Bunlar; mükemmel krem sepet, tekli sepet ve çiftli sepettir. 

Solenoid Valf Özellikleri

Solenoid valf üç yollu olarak tasarlanmıştır. Bir çekim çekildikten sonra filtre tutucusundaki basıncı azaltarak suyu filtre yuvasında bulunan açık vanadan damlama tepsisine boşaltır.

58 mm Porta Filtre

Gaggia espresso makinesi uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz için dayanıklı olan krom pirinçten üretilir. Profesyonel kullanıma uygun olarak tasarlanan grup kafası, filtre tutucusu demleme işlemi süresince uygun sıcaklığın sabit olmasını sağlar. Bu sayede en uygun şekilde espressonuz hazırlanır.


Kremalı Espresso Keyfi

Gaggia espresso kahve makinesi kremalı espresso keyfini evinizde yaşamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Kolay kullanımı ve kahvenin lezzetli olması için özel üretilen malzemeleri ile İtalyan lezzetleri evinize getirir.

Teknik Özellikler

  • 2100 ml su kapasitesi
  • Elektronik kontrol paneli
  • 1300 W güç
  • Aynı anda iki fincan hazırlama
  • Çıkarılabilir damlama tepsisi
  • 15 bar basınç gücü
  • Otomatik kapanma özelliği
Genel Özellikler

Kahve Tipi
Espresso
Fincan Kapasitesi
2 Fincan

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.