Gaggia RI9480/13 New Classıc Pro 2019 Espresso Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İtalyan Tasarımı ve Lezzeti

İtalyan lezzetlerini evinize kadar getiren Gaggia, bu kahve makinesi sayesinde birbirinden farklı kahveleri evinizin konforunda yudumlayın.

Evinize Barista Geliyor

Gaggia New Classic 80 yılı aşan tecrübesi ve günümüzün gelişmiş teknolojisi ile evlerinizde de size mükemmel espresso deneyimini yaşatır. Türkiye’de bir ilk olan Gaggia ev tipi espresso makinesi kaliteli espresso elde etmek için en iyi cihazı tasarlar. Detaylara dikkat eden ve mükemmel kahve keyfine varmak isteyenler için eşsiz bir deneyim sağlar.

Kusursuz Espresso Deneyimi

İtalya’da üretilen ve tasarlanan Gaggia New Classic RI9480/13 beyaz leziz kremalı espresso demlemenizi sağlar. Geleneksel olarak tasarlanmış solenoid valf, filtre tutucu ile kahveniz üzerinde tam anlamıyla hakimiyet kurulmasını sağlar. Kahvenizde mükemmel bir süt köpüğü elde etmek için profesyonel buhar kolu bulunur.

Her Fincanda Aynı Deneyimi Yaşayın

Gaggia New Classic Pro makine ömrünü maksimum seviyede tutabilmek adına krom pirinçten tasarlanır. Tasarımı profesyonel standartlara göre baz alınan ürün, filtre tutucu, ağır krom pirinç gruplu oluşturulur. Bu sayede bütün demleme işlemi boyunca aynı tutarlılıkla sıcaklık sağlar.


Yaşam Alanlarınıza Güzellik Katan Tasarım

Gaggia New Classic Pro beyaz şık tasarımı ile damak tadınızı şenlendirirken mutfağınıza da farklı bir hava katar. 2.1 litrelik su tankı kapasitesi ile sürekli su ilavesi yapmadan espresso keyfine varmanızı sağlar.

İpeksi Süt Köpükleri ile Kendinizi Şımartın

Mükemmel ipeksi dokulu süt köpükleri ve süt ısıtmak için elinizin altındaki en büyük yardımcınız Gaggia New Classic. Cihaz üzerindeki kontrolü sağlayan açma ve kapama, buhar dağıtımı, espresso hazırlamak detaylarını ileten gösterge ışıkları bulunur.

Kusursuz Espressoya Sahip Olmak Çok Kolay

İlk kullanımdan itibaren mükemmeliyeti yakalayan espressolar hazırlamak için 3 adet filtresi bulunur. Adeta evinizde bir barista havası estirir.

İşlevi ile Kendisine Hayran Bırakan Selenoid Valf

3 kollu selenoid valf sayesinde bir çekim yapıldıktan hemen sonra filtre tutucuda oluşan basıncı indirger. İçeride biriken su ise açık vana üzerinden damlama tepsisine kolaylıkla ulaşım sağlar.

Teknik Özellikler

  • 2100 ml su kapasitesi
  • Espresso, filtre kahve, Americano, Cappuccino ve Latte yapma imkanı
  • Süt köpürtücü özelliği
  • Aynı anda iki fincan hazırlayabilme özelliği
  • Otomatik kapanma özelliği

Genel Özellikler

Kahve Tipi
Espresso
Su Kapasitesi
2100 ML

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.