Delonghi ICM16731 Filtre Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Pasaj

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Termal Sürahi

Çift cidarlı paslanmaz çelik sürahi, kahvenizi en uygun sıcaklıkta tutar. Mükemmel bir kahve yapmanın sırlarından biri.

Dijital Arayüz

Tüm cihaz fonksiyonlarını kolayca kontrol etmek için dijital arayüzü kullanın. Seviye göstergesi, güç kontrol ışığı, LCD ekranı ile birlikte kullanıcının çok basit ve zahmetsiz şekilde kahve hazırlaması için tasarlanmıştır. Bu sayede istediğiniz filtre kahveleri en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz.

10 Bardak Sürahi

Yüksek kapasiteli sürahi 10 bardak kahve yapar. Geniş potu sayesinde tek seferde herkese yetecek kahveleri rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımı kolay su ve kahve ekleme izin verir. Filtre sistemi etkili olup kahve çekirdeklerini en iyi şekilde tutarak, kahvenizin berrak ve tam kıvamında olmasına neden olur.

Damlama Önleyici Sistem

Kahve demleme sırasında beklemek istemiyorsanız otomatik olarak sürahisini çektiğinizde kahve akışı kesilir ve damlamaları önleyerek daha temiz bir kullanım sunar. Aynı zamanda kahve demleme sonrasında otomatik kapanma özelliği ile birlikte makinenin başında beklemenize gerek kalmaz.

Tazelik Göstergesi

Ekrandaki tazelik göstergesi sayesinde kahvenizin ne kadar süre hazır kaldığını görebilirsiniz. 

Kahve Yoğunluğum

Kahvenizin yoğunluğunu 3 farklı aroma seviyesi ile kişiselleştirebilirsiniz. Daha yoğun kahve aroması istiyorsanız aroma seçme düğmesi ile birlikte kahvenizin oranı ya da su miktarı ile değişim yapmaya gerek kalmaz sert ya da hafif kahveler hazırlayabilirsiniz. Böylece değişik kahve notalarına ulaşabilirsiniz.

Çıkarılabilir Filtre

Yeniden kullanılabilir filtre ve sürahi, mükemmel temizlik için bulaşık makinesinde yıkanabilir. Uzun ömürlü kullanım için tasarlanmış yapısı her zaman en iyi performansı gösterir. Kullanım sonrasında çıkarılabilir filtre ve sürahisi kolaylıkla temizlenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlarlar.

Otomatik Kapanma

Otomatik kapanma fonksiyonuyla son kahve demlendikten 40 dakika sonra gücü otomatik olarak kapatın.

Eşsiz Aromaya Sahip Kahveler

Birbirinden özel aromalara sahip kahvelerinizi özel olarak hazırlamanız için geliştirilen yapısı evinizde ya da ofisinizde en iyi performans göstererek çalışır. Çok kısa sürelerde kahvenizi hazır hale getirir ve kahvenizin kokusu ile aromasını muhafaza ederek eşsiz bir kahve deneyimi almanıza yardımcı olur.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.