Delonghi ESAM4000.B Tam Otomatik Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Farklı Kahve Türleri Elde Edin

Sahip olduğu farklı programları ile farklı kahve türleri elde etmenizi sağlar. Aynı anda iki fincan için kahve hazırlama kapasitesi bulunan kahve makinesi ile espresso, americano, latte, lungo, macchiato ve cappucino gibi farklı kahveler pişirebilirsiniz. Kahve öğütücü özelliği ile kahve çekirdeklerini öğüterek kendi kahvenizi elde etmenizi sağlar. Maksimum çekirdek haznesi 200 gramdır ve farklı düzeylerde kahve öğütme işlemi yapmaktadır. 

Otomatik Temizleme ve Kireç Çözme

Otomatik temizlenme özelliği ve kireç çözme özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kullanım sonrası kolaylıkla temizlik yapabilirsiniz. Bardak boyutuna göre seviye ayarlaması yapılabilmektedir ve dijital kontrol paneli ile su sertlik ayarı yapılabilir.

Damlama Emniyeti

Damlama emniyetine sahiptir. Ayrıca taşma emniyeti vardır ve bu sayede kullanım sonrası olası kahve taşmalarının önüne geçerek kaliteli kullanım sağlar. Su bitme emniyeti ile suyu düzeyini dengede tutmaktadır. 1800 ml su alabilme kapasitesi bulunmaktadır ve bu özelliği sayesinde farklı kahve türlerinde kahve pişirme yapmanızı sağlamaktadır. Süt püskürtme özelliği de olan kahve makinesi kullanımda su seviyesini de göstermektedir.

Enerji Tasarrufu

1450 W güce sahiptir ve 15 basınç uygulayarak kahveleri hazırlamaktadır. Farklı kahve türlerini deneyimlemenizi sağlamaktadır. Kullanım sonrası otomatik kapanarak enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.