Delonghi ESAM4000.B Tam Otomatik Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Farklı Kahve Türleri Elde Edin

Sahip olduğu farklı programları ile farklı kahve türleri elde etmenizi sağlar. Aynı anda iki fincan için kahve hazırlama kapasitesi bulunan kahve makinesi ile espresso, americano, latte, lungo, macchiato ve cappucino gibi farklı kahveler pişirebilirsiniz. Kahve öğütücü özelliği ile kahve çekirdeklerini öğüterek kendi kahvenizi elde etmenizi sağlar. Maksimum çekirdek haznesi 200 gramdır ve farklı düzeylerde kahve öğütme işlemi yapmaktadır. 

Otomatik Temizleme ve Kireç Çözme

Otomatik temizlenme özelliği ve kireç çözme özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kullanım sonrası kolaylıkla temizlik yapabilirsiniz. Bardak boyutuna göre seviye ayarlaması yapılabilmektedir ve dijital kontrol paneli ile su sertlik ayarı yapılabilir.

Damlama Emniyeti

Damlama emniyetine sahiptir. Ayrıca taşma emniyeti vardır ve bu sayede kullanım sonrası olası kahve taşmalarının önüne geçerek kaliteli kullanım sağlar. Su bitme emniyeti ile suyu düzeyini dengede tutmaktadır. 1800 ml su alabilme kapasitesi bulunmaktadır ve bu özelliği sayesinde farklı kahve türlerinde kahve pişirme yapmanızı sağlamaktadır. Süt püskürtme özelliği de olan kahve makinesi kullanımda su seviyesini de göstermektedir.

Enerji Tasarrufu

1450 W güce sahiptir ve 15 basınç uygulayarak kahveleri hazırlamaktadır. Farklı kahve türlerini deneyimlemenizi sağlamaktadır. Kullanım sonrası otomatik kapanarak enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ESAM 4000.B MAGNİFİCA TAM OTOMATİK ESPRESSO MAKİNESİ
Üretim Yeri
Romanya
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
DELONGHI
Henüz yorum yok