CVS DN 19808 Sanubir Elektrikli Cam Cezve

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

PİVOT ELEKTRONİK VEDANIŞMANLIK SAN. VETİC. LTD. ŞTİ.-135881

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Cam Cezvede Lezzetli Kahve

Sanubir elektrikli cam cezve, en lezzetli Türk kahvelerine imza atmak için tasarlanır. Kokusu ve tadıyla en özel anların vazgeçilmezi olan Türk kahvesini özenle hazırlayan cezve, cam tasarımıyla mutfaklarınıza modern bir hava kazandırır.

Yüksek Kapasite

Damak tadınıza uygun en lezzetli kahveleri hızlı şekilde hazırlamanız için geliştirilen modelin su kapasitesi  400 ml’dir. Aynı anda altı fincan kahve yapabilen makine ile kalabalık misafirlerinizi hızlı şekilde ağırlayabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım ile Pratik Kullanım Avantajı

Ürün 360° dönebilen bir tabana sahiptir. Kahve makinesi hem sağ hem de sol el ile kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Modelin tutma sapı kolay kavranabilen ve kaymayan yapısıyla ergonomik kullanıma katkıda bulunur. 

Güvenli Kullanıcı Deneyimi

Emniyet sistemi, cezvede su olmadığında DN 19808 Türk kahvesi makinesinin çalışmasını engeller. Hem cam materyali koruyan hem de güvenliğinizi sağlayan emniyet sistemi ve açma kapama düğmesi sayesinde olası kazaların önüne geçilir.

Sıcak Suyu İhtiyacınıza Uygun Çözüm

Cihaz aracılığıyla hızlı şekilde su kaynatılabileceğiniz gibi, DN 19808 Sanubir elektrikli cam cezve, sadece Türk kahvesi değil, bitki çayı ve poşet çay hazırlamak için de idealdir.

Kolay Temizlik

Cam materyalden tasarlanan cezve, kolaylıkla yıkanır. Cezvenin alt kısmı nemli bir bez yardımıyla silinerek zahmetsizce temizlenir.

Güçlü Teknik Detaylar

Modelde gizli rezistans kullanılır. Dışarıdan bakıldığında görünmeyecek yapıda olan rezistans, paslanmaz çelikten üretilir. Ürünün hızlı kaynatma özelliği ve ışıklı açma /kapama düğmesi pratik kullanımı destekleyen teknik detaylar arasında yer alır.

Modern ve Şık Tasarım

Ürün cam cezvesiyle, modern ve şık bir görünüme sahiptir. Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken cezve, kompakt yapısı sayesinde tezgâhlarınızda fazla yer kaplamaz.

Teknik Özellikler

 • Marka: CVS
 • Model: DN 19808 Sanubir
 • Güç: 800 W
 • Fincan kapasitesi: 6 fincan
 • Su kapasitesi: 400 mL
 • Taban rengi: Siyah
 • Cezve materyali: Cam
 • Rezistans: Gizli
 • 360° taban: Var
 • Kablosuz kullanım: Var
 • Çift yönlü kullanım: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.