Sepet 0

Smeg Ekmek Kızartma Makineleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6469 Ürün)
Sırala
Temizle

Zarafetiyle Dikkat Çeken Smeg Ekmek Kızartma Makinesi Modelleri

İşlevselliğin yanı sıra tasarıma da önem veren Smeg, mutfak aletleri söz konusu olduğunda dikkatleri üzerinde toplar. Zarif detayları kendine has çizgilerle bir araya getiren marka, tost makinelerine ayrı bir hava kazandırmayı başarır. Seçenekleri incelediğinizde nostaljik esintilere sahip orijinal dizaynlar olduğunu görebilirsiniz. Teknolojik ögeleri stille buluşturarak kullanıcılarına sunan Smeg, mutfaklarınızın daha işlevsel alanlar haline gelmesini sağlar. Ayrıca tost makinesini tezgahın üzerinde tutmak istiyorsanız Smeg etiketli ürünler sizin için iyi bir seçenek olabilir. Parlak renkli vintage bir tasarıma sahip olan Smeg ekmek kızartma makinesi modelleri, tezgah üzerinde sergilemek için çekici bir mutfak aleti haline gelir. Turkcell Pasaj’dan Smeg ekmek kızartma makinesi ve seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilir, mutfaklarınıza işlevsel olduğu kadar şık parçalar kazandırabilirsiniz.

Performansıyla Öne Çıkan Smeg Ekmek Kızartma Makinesi Özellikleri

Smeg ekmek kızartma makinesi özellikleri ile kullanıcılarının birçok ihtiyacına yanıt verir. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürünlerin özellikleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinebilir, gereksinimlerinizi vakit kaybetmeden giderebilirsiniz.

 • Seçenekleri incelediğinizde farklı güçlere sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, Smeg TSF01 retro ekmek kızartma makinesi modeli 950W güce sahiptir. Bununla beraber Smeg ekmek kızartma makineleri arasında 1500W ve 2000W gücünde olan seçenekler de olduğunu görebilirsiniz.
 • Genellikle Smeg ekmek kızartma makinesi modellerinin alt bölümünde kaymaz ayaklar bulunur. Özel bir malzemeden üretilen ayaklar, ekmek kızartma makinesini tezgahın üzerine koyduğunuz zaman sabit bir şekilde durmasını sağlar. Böylece kayma kaynaklı yaşabilecek problemlerin önüne geçerek daha güvenli bir mutfak alanı elde edilmesini mümkün kılar.
 • Smeg TS02 retro 4x ekmek kızartma makinesi modelindeki gibi çoğu ürün paslanmaz çelik gövdeden oluşur. Paslanmaz çelik gövde, mutfak gibi nemin ya da suyun olduğu ortamlarda makinelerin dış yüzeyinin yıpranma süresini geciktirir. Böylece ürünlerin şıklığından uzun süre istifade edebilirsiniz.
 • Yüksek performansıyla öne çıkan modellerin bazıları sahip olduğu ek aksesuarlar sayesinde ekmek kızartma makinesinde birçok farklı işlem yapılmasına imkan tanır. Sandviç rafları içeren modeller, ekmeğinizi ısıtmayı kolaylaştırır. Böylece sandviçlerinizi ılık ya da sıcak bir şekilde servis edebilirsiniz.
 • Sandviç aksesuarları, ekmek kızartma bölümüne kolaylıkla yerleştirebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Tel şeklinde tasarlanan raflar, ekmekleri tost şekline getirmenizi de kolaylaştırır. Bu sayede Smeg ekmek kızartma makinesi modellerinde tost da hazırlayabilirsiniz.
 • Çörek ısıtıcısı, kızartma makinesinin üst bölümüne konumlandırılır. Üzerine açma ya da poğaça yerleştirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca börek ısıtmak için de kullanılabilen çörek ısıtıcısı, misafirlerinize sunum yaparken hazırladığınız börekleri kısa süre içinde ısıtmanıza yardımcı olur.
 • Çörek ısıtıcısı, aralıklı raflardan oluşur. Böylece ekmeklerinizi kızarttıktan sonra sıcak tutmak için aralarına yerleştirebilirsiniz.
 • Ekmekleri koyduktan sonra otomatik bir şekilde ortalanan raflar, ekmeklerin her tarafının eşit bir şekilde kızarmasını sağlar. Böylece her yüzeyi eşit kızarmış ekmeklerin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Ürünlerin alt tarafında cilalı paslanmaz çelik tepsiler yer alır. Ekmek kızartırken dökülen kırıntıları bu tepsiler sayesinde kolaylıkla ortadan kaldırabilir, makinelerinizi her zaman temiz tutabilirsiniz.
 • Smeg ekmek kızartma makinesi modellerine göz attığınızda farklı boyutlarda olan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Bazı modellerin genişliği 31 cm iken bazılarının 39.4 cm’dir. Ekmek kızartma makinesini yerleştirmeyi düşündüğünüz alanı belirledikten sonra boyut alternatifleri arasından aradığınızı bulabilirsiniz.

Özellikleriyle öne çıkan Smeg ekmek kızartma makineleri ile farklı tarifler hazırlayabilir, ısıtma ve kızartma işlemlerini kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell Pasaj’dan Smeg ekmek kızartma makinesi fiyat opsiyonlarını inceleyerek aradığınız ürünlere vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Smeg Ekmek Kızartma Makinesi Fonksiyonları

Smeg ekmek kızartma makinesi özelliklerinin yanı sıra sahip olduğu fonksiyonlarla da kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Ürünlerin sahip olduğu fonksiyonlar genel olarak şu şekildedir:

 • Genellikle 6 farklı ısı kademesine sahip olan ürünler, ekmeklerinizi tam olarak istediğiniz kıvamda kızartmanıza imkan tanır. Ayrıca modellerin çoğu kızartma işlemi bittikten sonra ekmekleri otomatik bir şekilde bölmeden çıkarttığı için ekmeklerinizin yanma olasılığının da önüne geçer.
 • En yüksek ısı kademesi yakmamasıyla beraber istenilen kıtırlığın elde edilmesine yardımcı olduğu için Smeg ekmek kızartma makinesi modelleri yorumları ve değerlendirmelerinden de iyi geri dönüşler alır.
 • Smeg ekmek kızartma makinesi modelleri incelendiğinde ürünlerin hazne sayısı bakımından birbirinden ayrıldığı görülebilir. Bazı modellerde 2 bazılarında 4 adet hazne bulunur. Bununla beraber haznelerin genişliği de modelden modele farklılık gösterir. Ekstra geniş bölme özelliğine sahip olan modeller iki hazneli gözükse de tost ekmeğinin yanı sıra büyük dilim ekmeklerin de yerleştirilebileceği bir yapıya sahiptir.
 • Ekstra geniş bölmeye sahip olan modeller daha genişken dört hazneli Smeg ekmek kızartma makinesi çeşitleri daha kare benzeri bir şekle sahiptir. Böylece ürünler arasından tezgahınızın boyutlarına uygun olanı rahat bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Ürünlerde buz çözme, simit ve yeniden ısıtma olmak üzere üç farklı program yer alır. Buz çözme sayesinde dondurulmuş bazı gıdaları daha hızlı bir şekilde çözdürebilirsiniz. Ayrıca simit fonksiyonu, sabah kahvaltısında daha çıtır ve sıcak hazırlıklar yapmanıza imkan tanır.
 • Kızarttığınız ekmeklerin durumundan memnun kalmadıysanız yeniden ısıtma işlemiyle istediğiniz kıtırlığı elde edebilirsiniz.

Turkcell Pasaj’dan Smeg ekmek kızartma makinesi fiyat seçeneklerini inceleyerek ürünlerin fonksiyonlarından yararlanabilir, mutfakta ihtiyaç duyduğunuz pratik alete kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Smeg Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Smeg, ekmek kızartma makineleri​ içinde tasarımı ve fonksiyonlarıyla dikkat çeken markalar arasında yer alır. Şık detayları ve çoklu fonksiyonlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sayesinde kullanıcılarının beğenisini kazanır. Genellikle 1 metrelik kablolara sahip olan modeller, ergonomik detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Ayrıca tost ekmeklerinin yan tarafında zarif bir şekilde Smeg logosunun yer alması, ekmek kızartma makinelerini şık parçalar haline getirir. Güç ikaz ışığı, kırıntı çekmecesi, buz çözme, tekrar ısıtma fonksiyonu ve tek taraflı ısıtma gibi birçok özelliğe sahip olan ürünlere Turkcell Pasaj’dan ulaşabilir, sabah kahvaltılarınızda ya da akşam yemeklerinde aperatif servisi yaparken yiyeceklerinizi istediğiniz gibi sunabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Smeg Ekmek Kızartma Makinesi Kaç Haznelidir?

Ürünleri incelediğinizde farklı pişirme kapasitelerine sahip olan hazneler olduğunu görebilirsiniz. Genel olarak iki ve dört hazneli şeklinde iki farklı kategoriye ayrılsa da iki hazneli olanların bazıları 4 adet pişirme kapasitesine sahiptir. Böylece evdeki kişi sayısına göre ihtiyacınız olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Smeg Ekmek Kızartma Makinelerinin Kullanımı Nasıldır?

Smeg ekmek kızartma makineleri pratik bir kullanıma sahip olmasıyla dikkat çeker. Fişi prize taktıktan sonra hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerin yan tarafında bulunan ısı kademesi kontrol düğmesi, açma kapama tuşu ve güç ikazı sayesinde makinelerin kullanımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Smeg Ekmek Kızartma Makinesi Dondurulmuş Gıdaları Nasıl Çözer?

Smeg ekmek kızartma makinesi modellerinin bazılarında dondurulmuş gıdaları çözmek için ek bir fonksiyon yer alır. Bu fonksiyon kullanılırken donmuş ekmek dilimleri rahat bir şekilde kızartılabilir. Ayrıca Smeg, ekmek dilimlerinde kaliteyi muhafaza etmeyi başarır.

Smeg Ekmek Kızartma Makinesi Renk Seçenekleri Nelerdir?

Smeg ekmek kızartma makinelerine göz attığınızda siyah, krem, yeşil ya da gri gibi birçok farklı alternatifi olduğunu görebilirsiniz. Tezgahlarınızın ya da mutfak dolaplarınızın rengini göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilir, istediğiniz görünümü zorlanmadan yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla