Xiaomi Mi Band 4C Akıllı Bileklik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Mi Store

Mersis No :271075048600011 Şehir :Beyoğlu/İstanbul Adres :Kemankeşkaramustafapaşa Mh. Necatibey Cad. No66 /1-3 Beyoğlu - İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Xiaomi Mi Band 4C Akıllı Bileklik Özellikleri

Herkes tarafından ulaşılabilen kaliteli teknolojiler üretmeyi amaç edinen Xiaomi, teknolojik donanımlarla tasarladığı yeni nesil akıllı bileklikler ile kullanıcılara beklentilerin ötesinde bir deneyim sunuyor. 2020 yılında lanse edilen Xiaomi Mi Band 4C akıllı bileklik, spor yaparken rutininize özel tüm bilgileri kayıt altına almanızı ve gün içerisindeki rutin işlerinizi yönetmenizi sağlıyor.

Tarz Sahibi Tasarım Detayları

Xiaomi Mi Band 4C akıllı bileklikte değiştirilebilir silikon kordon alternatifi bulunuyor. Olası yıpranma durumlarında kolaylıkla değiştirilebilen kordon, zengin renk seçenekleri sunuyor. Renk seçenekleriyle her zevke hitap eden akıllı bilekliğin kordon renkleri arasında mavi, siyah, turuncu ve yeşil renkler yer alıyor.

Xiaomi Mi Band 4C Akıllı Bileklik 

Dahili GPS teknolojisi ile donatılmış olan Xiaomi Mi Band 4C akıllı bileklik, tempolu yürüyüş ve sürüş deneyimlerinde hızınızı doğrudan görebilmenizi sağlıyor. Bunun yanında cihaz GPS donanımı ile yolunuzu bulabilmenize yardım ediyor. Xiaomi Mi Band 4C akıllı bileklik rutin egzersizlerinizdeki performansı kayıt altına alabilirsiniz.

Spor Modları ve Sağlık İzleme Merkezi

Çoklu spor modu sayesinde koşu, fitness, bisiklet, koşu bandı ve hızlı yürüyüş gibi birden fazla sporun takibini gerçekleştirebiliyor. Aktivite ve sağlık detaylarını da kayıt altına alan cihaz 7/24 kalp atış hızı ölçümü, kalp atış hızında anormallik bildirimi, uyku analizi, adım sayar gibi hizmetler sunuyor.

Yüksek Performans Sunan Bağlantı

Uygulamaları kablosuz olarak senkronize etme özelliği sunan model, Android cihazlara kesintisiz olarak bağlanıyor. Bunun yanında Bluetooth 5.0 teknolojisi deneyimi de yaşatıyor. Kullanıcının rutin hareketlerini hatasız ölçen akıllı bileklik, ölçüm raporlarını telefon ya da bilgisayar gibi cihazlara aktarabiliyor. Hazırladığı ölçüm ve raporlarla spor deneyimini profesyonel kılıyor.

Cihazın Kutu İçeriği

Sporu bir hayat biçimi haline getirmiş kullanıcıların tercih ettiği Xiaomi Mi Band 4C, 1 adet uzun kayış, 1 adet kısa kayış, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile birlikte geliyor.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.