Sepet 0

Fitbit Inspire 2 Akıllı Bileklik

4,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

 

Diğer Satıcılar

DİĞER TEKLİFLER

İnce Bir Akıllı Bileklik İhtiyacınız Olan Motivasyonu Sağlasın

7/24 kalp atış hızı, Active Zone Minutes, aktivite ve uyku takibi, 10 güne kadar pil ömrü ve daha fazlasına sahip kullanımı kolay fitness takipçisi Fitbit Inspire 2 ile sağlıklı bir alışkanlık haline getirin. Rehberlik etmek ve teşvik etmek için tasarlanmıştır. Siz, ilerlemenizi kutlayın ve kilo ve fitness hedeflerinize ulaşırken yolda kalın.

Inspire 2 Motivasyonunuzu Katlar

Bileğinizde 10 güne kadar pil ömrü ve yeni Premium kullanıcılar için bir yıllık ücretsiz Fitvit Premium ile hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz rehberliğe sahipsiniz.

Kalbin, Sağlığın

Hedef kalp atış hızı bölgelerinize göre Active Zone Minutes ile ekstra dakika kazanın ve zirve, kardiyo ve yağ yakmaya ne zaman girdiğinizi görün. Premium'daki rehberli egzersizler, kalbinizin pompalanmasını sağlayacak ve bu arada egzersiz seanslarını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Hedefleriniz İçin Harekete Geçin

Gününüzün her bölümü hedeflerinizi etkiler, bu nedenle Inspire 2 adımları, mesafeyi ve yakılan kaloriyi takip eder. Smarttrack, egzersizi sizin için otomatik olarak tanır ve Premium'daki hızlı, tüm seviyelerdeki egzersizler, başlamak için mükemmel bir yerdir.

Herkes İçin Arkadaş Canlısı

Modern tasarımı, arkadan aydınlatmalı OLED ekranı ve basit bir dokunmatik ekranı ile Inspire 2, gece gündüz rahat bir arkadaştır. Ayrıca Android kullanıcıları, Google Fast Pair ile hızlı kurulumun keyfini çıkarır.

Yol Boyunca Kutlayın

Fitness yolculuğunuz eğlenceli olmalı. Bileğinizde cesaret verici hatırlatıcılar alın, uygulamada sevdiklerinize karşı sorumlu olmak için arkadaşça mücadelelere katılın ve Premium'da bingo gibi aktivitelerinize göre oyun oynayın.

Daha İyi Günler Daha İyi Gecelerle Başlar

Daha iyi uyku zamanı alışkanlıkları oluşturmaya ve daha tazelenmiş uyanmaya başlamak için uyku aşaması takibi ve uyku düzeni ile ne kadar iyi uyuduğunuzu hızla görün ve trendleri tespit edin ve Premium'da ayrıntılı dökümü görüntüleyin.
365 Gün Ücretsiz Üyelik

Inspire 2, yeni Premium kullanıcılar için kişiselleştirilmiş içgörüler, tüm seviyelerde egzersizler, beslenmenizi, uykunuzu ve daha fazlasını iyileştirmek için adım adım programlar gibi tam bir Fitbit Premium’u bir yıl boyunca ücretswiz deneyimleme fırsatı sunar.

Özellikler

 SAĞLIK
ÜCRETSİZ FITBIT PREMIUM DENEME
Inspire 2 takipçiniz, adım adım fitness ve beslenme programları, kişiselleştirilmiş içgörüler ve motivasyon, uyku araçları ve daha fazlasıyla tamamlanan 1 yıllık ücretsiz bir Fitbit Premium deneyimi sunar.
Ücretsiz deneme yalnızca cihaz aktivasyonu ile etkinleştirilebilir.

24/7 KALP ATIŞ HIZI
7/24 kalp atış hızı, egzersiz seanslarınızı en üst düzeye çıkarmanıza, kalp atış hızı bölgelerini görmenize, uyku aşamalarını izlemenize ve yakılan kaloriyi daha iyi tahmin etmenize yardımcı olur.

DİNLENME KALP ATIŞ HIZI
Dinlenme kalp atış hızınızı kaydetmek ve zaman içindeki kalp atış hızı trendlerinizi izlemek için tüm gün ve gece Fitbit Inspire 2'yi kullanın.

REHBERLİ SOLUNUM SEANSLARI
Fitbit Inspire 2, kalp atış hızınıza göre kişiselleştirilmiş rehberli nefes seansları ile gün boyunca sakin anlar bulmanıza yardımcı olur.
Premium ile alt: Fitbit uygulamasındaki Inspire 2 ve Premium mindfulness oturumlarında kişiselleştirilmiş rehberli nefes seansları ile gün boyunca sakin anlar bulun.

KADIN SAĞLIĞI TAKİBİ
Döngünüzü takip etmek, semptomları kaydetmek ve daha fazlasını yapmak için takip cihazınızı Fitbit uygulamasıyla kullanarak vücudunuzu daha derin bir seviyede anlayın.

UYKU TAKİBİ VE ANALİZİ
 Hafif, derin ve REM uykusunda zamanınızı takip edin, uykunuzu daha iyi anlamak için bir Uyku Puanı alın. Ve uykunun optimum aşamasında uyanmak ve gününüze hazır olmak için akıllı uyandırma alarmını kullanın.

GIDA KAYITLARI
Yemeklerinizi günlüğe kaydederek ve yediğiniz kalorileri hedeflerinize ulaşırken yaktığınız kalorilerle karşılaştırarak Fitbit uygulamasından en iyi şekilde yararlanın.

FITNESS

ACTIVE ZONE MINUTES

Active Zone Minutes ile hedef kalp atış hızı bölgelerinize ulaştığınızda akılıı bilekliğiniz titrer, böylece kalp pompalayan etkinlik için kredi kazandığınızı bilirsiniz. Uygulamada, Dünya Sağlık Örgütü'nün haftada 150 dakikalık orta düzeyde aktivite veya 75 dakikalık şiddetli aktivite önerisini karşılayıp karşılamadığınıza bakın.

Yağ yakma bölgesi = 1 Active Zone Minutes
Kardiyo ve zirve bölgeler = 2 Active Zone Minutes

TÜM GÜN AKTİVİTE
Gününüzün her bölümü hedeflerinizi etkiler, bu nedenle Fitbit Inspire 2 tüm gün atılan adımları, mesafeyi ve yakılan kalorileri izler.

KALP ATIŞ HIZI BÖLGELERİ
Inspire 2, kalp atış hızı bölgelerinizi yaşınıza ve dinlenme kalp atış hızınıza göre kişiselleştirerek yağ yakma, kardiyo veya zirve bölgesinde olup olmadığınızı gösterir.

CARDIO FITNESS SEVİYESİ
Ne kadar formda olduğunuzu görmek için Fitbit uygulamasında Kardiyo Fitness Skorunuzu kontrol edin ve onu nasıl geliştireceğinize dair ipuçları alın.

SUYA DAYANIKLI + YÜZME TAKİBİ
Inspire 2 suya dayanıklıdır, böylece duşta, havuzda ve daha fazlasında kullanabilirsiniz. Ayrıca, ne kadar süredir yüzdüğünüzü otomatik olarak izler. **

GERÇEK ZAMANLI HIZ VE MESAFE
Yürüyüşler, koşular, yürüyüşler ve bisiklet gezileri sırasında bileğinizde gerçek zamanlı hız ve mesafeyi görmek için Inspire 2'yi telefonunuzun GPS'ine bağlayın.

20+ EGZERSİZ MODU + SMARTTRACK
Egzersizleriniz sırasında gerçek zamanlı istatistikler elde etmek için 20'den fazla egzersiz modundan birini seçin veya SmartTrack'in egzersizlerinizi otomatik olarak tanımasına ve kaydetmesine izin verin.
Premium'da hızlı, tüm seviyelerde egzersizler seçin, ardından gerçek zamanlı istatistiklerinizi almak için 20'den fazla egzersiz modundan birini seçin veya SmartTrack'in egzersizi sizin için otomatik olarak tanımasına izin verin.

TÜM GÜN KALORİ YANIKLIĞI
Gün boyunca kaç kalori yaktığınızı görmek için Inspire 2'yi veya Fitbit uygulamasını kontrol edin, böylece beslenmenizi yolunda tutabilirsiniz.
Premium ile alt: Inspire 2'de kaç kalori yaktığınızı gördüğünüzde ve Premium'da rehberli beslenme programlarına başladığınızda yolda kalmak daha kolay.

HAREKET HATIRLATMALARI
Bacaklarınızı esnetmeniz ve her saat 250 adım atmanız için sizi cesaretlendiren dost hatırlatıcılar alın ve bu 250'ye ulaştığınızda tanınırlık kazanın!

AKILLI ÖZELLİKLER

10 GÜNE KADAR BATARYA
10 güne varan pil ömrüyle Fitbit Inspire 2, ilhamın gece gündüz durmadan gelmesini sağlar. Kullanıma ve diğer faktörlere göre değişir.

GOOGLE HIZLI ÇİFT
Fitbit Inspire 2'yi Google Fast Pair ile Android cihazınızla eşleştirdiğinizde kurulum hızlı ve kolaydır.

MOD AYARLARI
Gün içinde çağrı, metin, takvim ve uygulama bildirimlerini sessize almak istediğinizde rahatsız etmeyin modunu kullanın.

BİLDİRİMLER
Arama, metin ve akıllı telefon uygulaması bildirimleri, takvim uyarıları ve hava durumu ve zamanlayıcı gibi kullanışlı uygulamalarla bağlantıda kalın. Ayrıca, mesajlara hızlı yanıtlar gönderin (yalnızca Android). Telefon yakındayken kullanılabilir.

ZAMANLAYICI & STOPWATCH
Sağlıklı yemekler pişirirken kullanacağınız zamanlayıcı ve spor salonunda izleme setleri için bir kronometre gibi hayatınızı kolaylaştıran araçlara anında erişin.

DİZAYN
 İnce formu, arkadan aydınlatmalı OLED ve dokunmatik ekranı ile Inspire 2, tüm gün ve gece şık, modern ve rahattır.

Ürün Model Adı
INSPIRE 2
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
110 MB
Bellek (ram) Kapasitesi
2GB
Bluetooth Versiyon
V4.0
İşletim Sistemi
FITBIT
Ekran Boyutu (inç)
1.1INC
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
126X294
Gps
VAR
Kalp Atış Hızı Sensörü
VAR
Pil Kapasitesi (mah)
141-170 MAH
Batarya Ömrü
201-250 SAAT
Suya Dayanıklılık
5 ATM (50M)
Ağırlık (gr)
21-30 GR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
FITBIT

Ürün Değerlendirmeleri

4 kere puanlandı
4,0
* Satın alınan ürünler kullanıcılar tarafından değerlendirilebilir
Toplam 4 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla

Bu ürün için henüz soru sorulmamıştır.

Anlaşmalı olduğumuz bankalarla alışverişini kredi kartına taksit seçeneği ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

Sepetini hemen oluşturup Alışveriş Kredisi seçeneği ile ödeme adımında taksitlendirebilir, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Pasaj’da ödeme kolaylığı sağlayan kredi kartı kampanyalarımızı kaçırmayın!

Campaign Img
%0 Faiz ile Alışveriş Burada!

7.500 TL’ye kadar olan alışverişinde 3 ay vade %0 faiz imkânı; 70.000 TL’ye kadar olan alışverişinde ise uygun faiz oranlarıyla 24 ay taksit seçenekleri seni bekliyor!

Devamı
Campaign Img
Turkcell Faturasıyla Ödeyen Kazanıyor

Pasaj alışverişinizi Turkcell faturanızla ödeyin, 250 TL'ye varan hediye kazanın!

Devamı

Dikkat edilmesi gerekenler
•İade edilecek ürünün orijinal kutusu bozulmamış olmalı, ürünlerde çizik veya herhangi bir hasar olmamalıdır. İade edilen ürün tüm yan ürün ve aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. Ürünlerin 14 günde iade koşullarına uygun bir şekilde iade edilmesi gerekmektedir.
•Büyük desili ürünlerde (Beyaz eşya, TV vb.) ambalajın teknik servis tarafından açılmadığı durumlar veya hasarlı ambalajlarda tutanak tutulmaması durumunda cayma hakkı geçerli değildir.
•İlgili yasa gereği faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade yapılamayan ürünler:
•Dijital ürün kodlarında iade bulunmamaktadır. Elektronik ortamda anında iletilen hizmetler veya teslim edilen ürünlerde iade bulunmamaktadır.
•Kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ve kullanımla beraber sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünlerin iadesi/değişimi yapılamamaktadır. (Tüm Kişisel Bakım Ürünleri, Kulak içi /kulak üstü kulaklık, saat, akıllı bileklik vb.)

1

Ürünün teslim tarihinden itibaren
14 gün geçmediğine emin olun.

2

Pasaj üzerinde
“Siparişlerim” sekmesine girin

3

İade nedeninizi seçerek “İade Talebi OIuştur” butonuna tıklayın.

4

SMS ile gelecek
kargo kodunu
not alın.

5

Ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo’ya 7 iş günü içinde teslim edin.

6

Ürün bize ulaştıktan sonra maksimum 5 gün içinde kontrol edilir, iade talebiniz onaylandığında paranız otomatik olarak bankanıza aktarılır.