Fitbit Charge 2 Akıllı Bileklik Özel Seri (Small)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kurulum ve Günlük Etkinlik Takibi

Charge 2, iOS, Android ve Windows işletim sistemlerini destekler. Apple Store’dan, Google Play’den  ve Windows mağazasından ürünün mobil uygulamasını indirme imkânınız bulunur ve özel hesap oluşturarak akıllı bilekliğin senkronizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Bilekliğin analiz ettiği tüm veriyi anında mobil cihazlardan ya da bilgisayardan görebilirsiniz ve ilerleme raporunuzu inceleyebilirsiniz.
Gün içinde takip özelliğine sahip akıllı bileklik, tüm egzersizlerinizi izler ve kayda alır. Aktivitelerinizi listeleyerek size gösteren ürün ile adım sayınızı, kalp atışınızı, aldığınız mesafeyi, yaktığınız kalori miktarını ve çıkılan merdiven sayısını görebilmeniz mümkün olur. Bunların yanında uyku sürenizi ve hareketsiz olarak geçirdiğiniz süreyi de takip edebilirsiniz.

 

Aktivite Hedefi ve Uyku Takibi

Akıllı bileklik ile belirlediğiniz hedefe ulaşırsanız cihaz bir kutlama mesajı iletir. Cihazın sizin adınıza belirlediği hedefleri takip edebilir veya kendi özel hedefinizi oluşturabilirsiniz. Belirlediğiniz hedefi basit bir şekilde güncelleyebilir ve ekstra hedefler oluşturabilirsiniz. Saat ekranında çıkan hedef ilerleme halkası sayesinde hedefleri takip edebilir ve finale ne kadar süre kaldığını görebilirsiniz.
Uyku kaliteniz hakkında bilgi alabileceğiniz akıllı bileklik, gerekli tüm verileri size sağlar. Gece uyku kalitesi hakkında bilgi almak için saati senkronize edip tabloyu izleyebilirsiniz. Kendinize bir hedef koyarak günde ne kadar uyumak istediğinizi belirleyebilirsiniz ve bilekliğin sizi belirlenen saatte uyandırmasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanında Fitbit akıllı bileklikten uyuma ve uyanma saatleri ile ilgili öneri alabilirsiniz ve bir uyku düzeni oluşturabilirsiniz. Charge 2 ile uyku süreniz ve uyku kaliteniz gibi bilgileri alıp uyku alışkanlığınızı takip edebilirsiniz.

 

Kalp Atış Hızı ve Saatlik Etkinlik Takibi

Charge 2 ile dinlenme esnasındaki kalp atış hızını görebilir ve aktivite takviminizi belirleyebilirsiniz. Böylece ritminiz hakkında bilgi alarak antrenmanlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Yakılan yağ, kardiyo ve zirve seviyelerini ve kalp atış bölgelerinin yardımıyla idmanlarınızın yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz. Bunun yanında egzersiz esnasındaki hangi kalp atış hızı bölgelerinde olduğunuzu ve performansınızı inceleyebilirsiniz.
Fitbit Charge 2 akıllı bilekliğin özellikleriyle günün belirli dönemlerinde aktivite takibi yaparak gün içinde aktif bir yaşama sahip olabilirsiniz. Uzun bir süre hareketsiz kalırsanız akıllı bileklik uyarı verir. Belirli aralıklarda hareketli olmanız konusunda cihaz sizi teşvik etmek amaçlı hatırlatıcılar oluşturur ve böylece aktif bir yaşam tarzını benimseme imkânına sahip olursunuz.

 

SmartTrack ve Solunum Seansları

SmartTrack özelliğine sahip cihaz ile aktivite seanslarını takip edebilirsiniz. Egzersizin süresi ve yakılan kalori gibi bilgileri anlık paylaşabilirsiniz. 15 dakikadan uzun süren egzersizleri cihaz takibe alır ve GPS yardımıyla koşu, yürüyüş gibi egzersizlerdeki rota bilgisini oluşturur. Bu veriler sayesinde antrenman bilgilerinize ulaşabilir ve performans takibi yapabilirsiniz.
Günlük koşuşturma ardından nefes alabilmenizi sağlayacak rehberli solunum seansları sayesinde stres düzeyini azaltabilirsiniz. 2 dakikalık ya da 5 dakikalık solunum seanslarından birini seçebilirsiniz.

Fitbit Charge 2 Akıllı Bilekliğin Öne Çıkan Özellikleri

OLED ekranıyla öne çıkan cihaz nabız ölçme, titreşim motoru gibi özellikleriyle donanımlı bir akıllı bileklik özelliği gösterir. Ürün terlemeye ve yağmur damlalarına karşı dayanıklı yapısıyla öne çıkar. Normal bir kullanımda Lityum pille çalışan Charge 2 cihazı, 5 güne kadar şarj etmeye gerek kalmadan kullanılabilir. Bluetooth destekli cihaz, kablosuz veri aktarımı yapabilir ve istatistikleri paylaşabilirsiniz. Çağrıları, kısa mesajları ve etkinlikleri ekranda görebilirsiniz ve günlük aktivite planı oluşturabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilen cihaz, esnekliğiyle de dikkat çeker. Fitbit Charge 2, fiyat bakımından da bütçe dostu bir cihaz olarak öne çıkar.

Genel Özellikler

Sesli Görüşme
Yok

Diğer Özellikler

Sim Kart
Yok
Uyku Takibi
Var
Adımsayar
Var
ivmeölçer
Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.