Sepet 0

Fitbit Akıllı Bileklikler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10233 Ürün)
Sırala
Temizle

Zarif ve Kullanışlı Fitbit Akıllı Bileklik Modelleri

Amerikalı bir teknoloji üreticisi olan Fitbit, akıllı bileklik modelleriyle kullanıcılarına farklı bir deneyim vadeder. Hemen hemen her türlü kullanım amacıyla uyum sağlayacak biçimde çeşitlendirilen ürünleriyle geniş bir kitleye hitap eder. Bilekte rahat bir his sunan tasarımı ve şık detaylarıyla öne çıkan modeller, günlük hayatta sürekli olarak akıllı bileklik takmak isteyen kişilere hitap eder. Malzeme kalitesini üst seviyede tuttuğu ürünlerini kaliteli işçilikle harmanlayan Fitbit, sınıfının önemli modellerini tasarlamayı başarır. Fitbit akıllı bileklik çeşitlerini incelediğinizde farklı özelliklerle donatılan birçok alternatif olduğunu görebilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir özellik varsa seçenekler arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki Fitbit akıllı bileklik fiyat opsiyonlarını inceleyerek sizin için uygun olana kısa süre içinde erişebilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz.

Güçlü Donanımıyla Fitbit Akıllı Bileklik Özellikleri

Fitbit bileklik çeşitleri, sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Güçlendirilmiş donanımı ve başarılı performansı, ürünleri birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Fitbit akıllı bileklik özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Fitbit Charge 5 akıllı bileklik modeli Corning Gorilla Glass 3 ile korunan dokunmatik ekranıyla öne çıkar. Always-on özelliğine sahip olduğu için dokunmadığınızda bile açık bir şekilde saati göstermeyi sürdürür. Bununla beraber gövdesi paslanmaz çelikten üretilen model, kullanıcılarına premium bir his sunar.
 • Fitbit Charge 4 akıllı bileklik de Corning Gorilla Glass 3 kaplamasına sahiptir. Aydınlatma ekranı, ürünün yoğun ışık altında bile rahatlıkla görülebilmesine olanak tanır. ABS ve plastik karışımı gövdesi, metal alerjisi olan kişilere hitap eder. Bununla beraber hafif yapısı sayesinde günlük hayatta sürekli olarak takılabilir.
 • Fitbit modelleri “Gece Görüş Modu” içermesiyle öne çıkar. Karanlık ortamlarda gözü rahatsız etmeyecek biçimde aydınlatılan ekran, kullanıcı deneyimini artırır. Bununla beraber dokunmatik olan ekranlar, pratik kullanımıyla herkese hitap eder.
 • GPS içeren modeller, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır ve Bluetooth desteği sayesinde akıllı telefonlarla hızlı bir şekilde senkronizasyon işlemini tamamlar. Bluetooth, genellikle 10 metrelik bir kapsama alanına sahiptir.
 • Ürünler, ivmeölçer, kalp atış hızı sensörü, altimetre, ortam ışığı sensörü, termometre, elektriksel kalp sensörü ve vücut ateş ölçer sensörleri sayesinde birçok fonksiyon kazanır.
 • Fitbit akıllı bileklik modelleri batarya kapasitesiyle de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Az kullanımda 7 gün boyunca rahatlıkla kullanılabilen ürünlerin şarj süresi ise genellikle 120 dakikadır.

Donanımı ve ekran özellikleriyle öne çıkan ürünler, kullanıcılarının beklentilerine yanıt verebilir. Turkcell Pasaj’dan Fitbit fiyat seçeneklerini inceleyerek ürünler hakkında daha iyi bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Fitbit Akıllı Bileklik Modelleri

Sahip olduğu donanım, Fitbit akıllı bileklik modellerine bazı fonksiyonlar kazandırır. Günlük hayatı daha iyi bir şekilde programlamanıza imkan tanıyan özellikler sayesinde iş yükünüzü azaltabilirsiniz. Günlük hayatı daha fonksiyonel hale getiren Fitbit özellikleri şu şekildedir:

 • Bluetooth aracılığıyla akıllı bilekliklerinizi telefonunuzla bağladığınızda cihazınıza gelen bildirimleri ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Gelen aramaları, arayanların isimlerini ve SMS’leri ekran üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca ekran üzerinden telefonunuzdaki uygulamaların bildirimlerini de görebilirsiniz. Böylece telefonunuza dokunmadan öğrenmek istediğiniz bilgileri bileklik aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bununla beraber NFC özelliği sayesinde farklı cihazlarla hızlı bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz.
 • Bazı Fitbit akıllı bileklik modellerinde kurulu bir şekilde Spotify bulunur. Böylece dilediğiniz yerde şarkı dinleyebilir, müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Takvim, Fitbit akıllı bilekliklerin sunduğu önemli özellikler arasında bulunur. Takvim üzerinde önemli günleri kaydedebilir, vakti geldiğinde hem titreşimle hem de bildirimle uyarı alabilirsiniz. Böylece önemli günleri kaçırma olasılığınız azalır.
 • Alarm da benzer şekilde günlük yaşantınızı daha düzenli hale getirmenizi sağlar. Bileğinize titreşim yollayan ürünler, sabahları daha rahat bir şekilde kalkmanıza olanak tanır.
 • Tasarım, Fitbit bileklikler söz konusu olduğunda öne çıkan detaylar arasında bulunur. Kordon ve kasa tasarımı modelden modele değişen ürünler, şık görünümüyle kullanıcılarının beğenisini kazanır.

İşlevselliğiyle öne çıkan Fitbit modelleri günlük yaşantıda ihtiyacınız olabilecek bazı özellikleri çatısı altında toplar. Ürünlerin sunduğu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’dan Fitbit akıllı bileklik fiyat opsiyonlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Sporcuların Beğenisini Kazanan Fitbit Akıllı Bileklik Yorumları

Sahip olduğu özellikler, Fitbit akıllı bilekliklerin kullanıcılardan olumlu yorumlar almasını sağlar. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek üzere özenle tasarlanan ürünler, giyilebilir teknolojiler içinde dikkatleri üzerinde toplar. Ayrıca sağlık takibi yapılmasını kolaylaştırması da Fitbit akıllı bileklikleri pek çok kişi için tercih sebebi haline getirir. “Kadın Sağlığı Takipçisi” özelliği, kadınların döngülerini rahat bir şekilde gözlemlemelerine olanak tanır. “Kalori Takibi” ise gün içinde yaptığınız hareketlere göre ne kadar kalori yaktığınızı görmenizi sağlar. Böylece özel bir hedefiniz varsa ona ulaşma olasılığınızı artırır. Gün içi kalp atış hızı verilerinizi toplayarak stres seviyenizi ölçen ürünler, stresini kontrol altına almak isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Bir düzensizlik olduğunda bunu algılayarak sizi uyaran Fitbit akıllı bileklikler​, stres yönetimi konusunda sizi destekler. Bununla beraber aktivite destekleriyle de Fitbit bileklik çeşitleri kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Bisiklet, yoga, yürüyüş, yüzme, nefes egzersizleri ve koşu gibi farklı aktiviteleri desteklemesi sayesinde sporcular tarafından yüksek puanlar alır. “Çoklu Spor Modu” ise aynı anda birden fazla egzersizi yapmayı seven kişilerin hoşuna giden özellikler arasında bulunur. Koşu ve yürüyüşü bir döngü halinde yapıyorsanız “Çoklu Spor Modu” sizin için verileri doğru bir şekilde toplar. Ayrıca topladığı verileri hafızasında tutarak verimlilik düzeyinizi ölçme konusunda da size yardımcı olan ürünler, gelişiminizi takip etmenize olanak tanır. Aylar öncesiyle şimdiyi kıyaslayarak kat ettiğiniz yolu veriler üzerinden somut bir şekilde görmenizi sağlar. Ayrıca mesafe de ölçen ürünler, gün içinde gittiğiniz yolu ölçmenize yardımcı olur. Turkcell Pasaj üzerinden Fitbit akıllı bileklik fiyatlarını inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip olanı bulabilir, günlük hayatınıza teknolojik dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Fitbit Akıllı Bileklik Fiyatları

Fitbit akıllı bileklikler, sahip olduğu özellikler bakımından birbirinden ayrılır. Bazı modellerde telefona gelen uygulamaların bildirimleri gözükürken diğerlerinde sadece arama ve SMS’ler gösterilir. Ayrıca desteklenen aktiviteler de modelden modele değişkenlik gösterebilir. Bazı Fitbit bileklik çeşitleri, içerdiği fo​​nksiyonlarla akıllı saat özellikleri kazanır. Sunduğu çeşitlilik sayesinde Fitbit akıllı bileklikler herkesin ihtiyaç duyduğu ürüne kolay bir şekilde ulaşmasına olanak tanır. İhtiyaçlarınızı ve bir akıllı bileklikten beklentilerinizi belirledikten sonra seçeneklere göz atmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasını takip ederek uygun Fitbit akıllı bileklik fiyat seçeneklerine ulaşabilir, istediğiniz ürüne bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Fitbit Akıllı Bileklikler Hangi Cihazlarla Birlikte Kullanılabilir?

Google Fast Pair desteği sayesinde Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarla hızlı bir şekilde bağlantı kurar. Ayrıca Android telefonlarda hızlı yanıt özelliği de sunar. Bununla beraber iOS desteği de bulunan ürünler, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Fitbit Akıllı Bileklik Modellerinin Kordon Renkleri Nelerdir?

Fitbit akıllı bileklik renk çeşitliliğiyle kullanıcılarının beğenisini kazanır. Beyaz, mor, bordo, siyah ve mavi gibi renk alternatifleri sayesinde istediğiniz görünüme anında kavuşmanızı sağlar. Ayrıca silikon ya da örgü olan kordonlar, farklı tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanır.

Fitbit Akıllı Bileklik Modelleri Su Geçirir mi?

Fitbit akıllı bileklik modellerinin hepsinde su geçirmeme özelliği bulunur. 5 ATM derecesindeki su geçirmeme, ürünlerin 50 metre derinliğe kadar rahatlıkla girebileceğini gösterir.

Daha Fazla