Piranha 3352 2in1 Micro USB ve İOS Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Piranha İkisi Bir Arada Kablo

Piranha markasının kaliteli ve uzun ömürlü kablolarından biri olan 3352 micro USB ve iOS uyumlu şarj kablosu aynı zamanda data kablosu özelliği taşır. Bu sayede tek kablo ile hem veri aktarımı yapabilir hem de cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Hızlı Şarj ile Zamandan Tasarruf Edin

2.1A yüksek hızlı şarj özelliğine sahip Piranha 3352 kablo ile Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei ve birçok markanın akıllı telefonlarını, tabletlerini, akıllı saatlerini kısa sürede cihazlarınızı zarar görmeden şarj edebilirsiniz.

Yüksek Hızlı Şarjı Destekleyen Cihazlarla Uyumlu

2.1A yüksek hızlı şarj özelliğini destekleyen tüm cihazlarla uyumlu çalışarak batarya kapasitesine göre normalden iki veya üç kat hızlı cihazınızı şarj eder.

Hızlı Veri Aktarımı

Hızlı şarj özelliği olduğu gibi medyalarınızı ve belgelerinizi de hızlı aktaran kablo, PC, laptop, tablet gibi cihazlara telefon ve fotoğraf makinesinden veri aktarmanıza yardımcı olur.

Tak - Çalıştır Kolaylığı

Piranha 3352 kablo veri aktarımı için bağlandığında harici bir uygulama veya ek bir cihaz gerektirmeden çalışır ve hemen dosyalarınızı taşımanız için içerikleri görüntülemenize olanak tanır.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: micro USB, iOS
  • Hızlı Şarj Özelliği: 2.1A
  • Kablo Tipi: Örme
  • Uzunluk: 1,2 m

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PIRANHA 3352 2İN1 MİCRO USB VE İOS KABLO
Üretim Yeri
Çin
Mfı Lisansı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
GOLD
Ana Renk
GOLD
Renk
GOLD
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PIRANHA
Henüz yorum yok