Piranha 3313 Type C Kablo

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Sunan Tasarım

2’si 1 arada konsepti ile öne çıkan Piranha 3313 Type-C kablo, hızlı şarj desteği olan bir şarj kablosu ve güvenli veri aktarımı sağlayan bir data kablosu olarak pratik bir kullanım sunar.

Hızlı Şarj ile Zaman Tasarrufu

2100 mA hızlı şarj teknolojisine sahip olan Piranha 3313 Type-C kablo, bu özelliği destekleyen pek çok mobil cihazın çok kısa bir süre içinde yeniden şarj olmasını sağlar. Bu özellik sayesinde yarım kalan işlerinizi kısa sürede tamamlayabilir, cihazlarınızı vakit kaybetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Kesintisiz ve Güvenli Data Aktarımı

Akıllı telefonda, dijital fotoğraf makinesinde ve medya oynatıcısında yer alan kişisel verilerinizi bilgisayara ya da harici belleklere aktarmanızı sağlar. Herhangi bir veri kaybı olmaksızın güvenli bir aktarım sunan Piranha 3313 Type-C kablo, aktarım sırasında fotoğraf ve videolarda çözünürlük kaybına da neden olmaz.

Pek Çok Mobil Cihaz ile Uyumlu Konnektör

USB ve Type-C bağlantı uçlarına sahip olduğu için çok sayıda cihaz ile uyumludur. Bu sayede tek bir kablo ile birçok cihazı şarj edebilir, veri aktarımı için aynı kabloyu kullanabilirsiniz.

Tak-Çalıştır Özelliği ile Anında Kullanım Kolaylığı

Anında kullanım özelliği ile öne çıkan Piranha 3313 Type-C kablo, herhangi bir uygulama veya kurulum gerektirmez. Sadece uygun bağlantı noktalarına sahip olan cihazlara bağlayarak şarj etme ve veri aktarımı süreçlerini başlatabilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Uyumluluk: iOS/Android
  • Bağlantı Tipi: Type-C
  • Kullanım Tipi: Data ve Şarj Kablosu
  • Uzunluk: 120 cm
  • Hızlı Şarj: 2100 mA
  • Data Aktarımı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PİRANHA 3313 TYPE C KABLO
Üretim Yeri
Çin
Mfı Lisansı
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PIRANHA
Henüz yorum yok