Baseus Mvp Elbow 1.5A Micro USB Şarj ve Data Kablosu 2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Performanslı Güç Akımı ile Hızlı Şarj

Ultra hızlı şarj performansı ile öne çıkan Baseus şarj kablosu, akıllı cep telefonu ve tabletlere uygun olarak geliştirilmiştir. Kullanışlı özelliklere sahip olan şarj kablosu ile 1.5A güç sayesinde elektronik cihazlarınızı kısa sürede şarj edebilirsiniz. 

Verilerinizi Pratik Şekilde Senkronize Edin

Orijinal Baseus ürünü olan şarj kablosu veri aktarımı konusunda da ideal performansı ile beğeni toplar. Akıllı cihazlardaki ses dosyası, fotoğraf ve belge gibi dokümanları kablo aracılığı ile senkronize edebilirsiniz. 

Geniş Kullanım Alanı Sunan Micro USB Başlık

Micro USB başlığı son derece kullanışlı olan data kablosu, kesintisiz ve net aktarım hızına sahiptir. Evde, ofiste, arabada ve dışarıda kullanım için elverişli olan data kablosunu her zaman yanınızda taşıyabilir, cihazlarınızı bilgisayara bağlayarak hızlı şekilde şarj edebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı Yapı

Son teknoloji ile geliştirilen materyallerden üretilen Baseus MVP Elbow serisi şarj ve data kablosu dayanıklı yapısı sayesinde dış etkenlere karşı dirençlidir. Kopma ve kırılmaya karşı dayanıklı olan dış kaplama, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. 

Göz Alıcı Tasarım Detayları

Şık görünümü ile ön plana çıkan şarj ve data kablosu estetik duruşu ile beğeni toplar. Siyah renkli olarak tasarlanan ürün kullanıldığı elektronik cihaza estetik görünüm kazandırır. 

Oyun Oynarken Şarj Etmek Çok Kolay

Telefon elinizdeyken rahat şekilde şarj edebilmeniz için özel olarak dizayn edilen şarj kablosu destekli bir yapıya sahiptir. Dirsek yapılı olarak tasarlanan ürün mobil oyun seanslarında telefonunuzu konforlu şekilde şarj etmeniz için idealdir. 

İdeal Kablo Uzunluğu ile Rahat Kullanım

Baseus MVP Elbow serisi 1.5A Micro USB şarj ve data kablosu 2 metre uzunluğu ile son derece kullanışlıdır. Farklı alanlarda şarj işlemi için elverişli olan ürün, uzun kablo boyu sayesinde kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap verir. 


Dengeli Akım ile Batarya Koruması

Güvenli şarj özelliğine sahip olan şarj kablosu, batarya dolum işlemi tamamlandığında otomatik olarak gücü keser. Elektronik cihazların batarya ömrünün uzamasına yardımcı olan özellik sayesinde cep telefonu ve tabletinizi fazla güç akımına karşı koruyabilirsiniz. 

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 2 m
  • Güç Akımı: 1.5 A
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve data kablosu

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Micro-USB

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.