Baseus Cafule Special Edition 1m 2.4A iPhone Lightning Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Akım ile Hızlı Şarj Deneyimi

Lightning konektörüne sahip cihazları şarj etmek için özel olarak geliştirilmiştir. 2.4A şarj akımına sahip kablo, yüksek performanslı şarj deneyimi sunar. Apple cep telefonu, tablet ve bilgisayar cihazlarını kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Dosyalarınızı Kesintisiz Şekilde Aktarın

USB 2.0 uç veri senkronizasyonunu net ve kesintisiz şekilde tamamlamanızı sağlar. Büyük dosyaları saniyeler için farklı cihazlara aktarabilirsiniz. Ses, fotoğraf, video ve belgelerinizi güvenli şekilde senkronize edebilirsiniz.

TPE Yapılı Esnek Uçlar

Her açıdan kullanışlı tasarımı ile ön plana çıkan Baseus Cafule Special Edition iPhone lightning şarj kablosu, TPE yapılı uçları sayesinde esnek kullanım sağlar. Güçlendirilmiş uçlar yıpranmaya karşı direnç göstererek evde, ofiste, arabada ve dışarıda kullanım sırasında rahatlık sunar.

Uzun Ömürlü Kullanım Avantajı

Kablo uçlarının sahip olduğu güçlü alüminyum yapı sayesinde uzun ömürlüdür. Son derece dayanıklı olarak tasarlanan alüminyum uçlar çizilme, aşınma ve kırılmaya karşı oldukça sağlam duruş sergiler. 

Yüksek Yoğunluklu Örgülü Tasarım

Göz alıcı tasarımı ile öne çıkan şarj ve data kablosu, yüksek yoğunluklu örgü iplerle kaplanmıştır. İç kabloları güvenli şekilde koruyan dış kaplama, ekstra koruma sağlar. Siyah ve gri renkleriyle dikkat çeken Baseus Cafule lightning şarj kablosu, esnek yapısı sayesinde bükülme ve kopma gibi sorunların yaşanmasını engeller.

Düzenli Saklama İçin Bantlı Yapı

Muhafaza sırasında da kullanıcısına avantaj sağlayan Baseus şarj kablosu özel cırt cırtı sayesinde güvenli şekilde saklanabilir. Portatif kullanım için ideal olan bantlar, güçlü yapışkanları sayesinde kablonun karışmasını engelleyerek son derece düzenli şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

İdeal Kablo Uzunluğu

1 metre uzunluğundaki kablo yeterli ölçüsü ile kullanıcısına rahatlık sağlar. Uzun yapısı sayesinde farklı alanlarda cihazınızı şarj edebilir, veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Geliştirilmiş Akıllı Şarj Teknolojisi ile Güvenli Şarj

Baseus Cafule Special Edition 2.4A lightning şarj ve data kablosu, akıllı şarj teknolojisi ile donatılmıştır. Batarya dolum işlemi sırasında sabit akım sağlayan kablo, aşırı ısınma ve aşırı akım gibi durumların yaşanmasını engeller. Pil dolduğunda akımı otomatik durduran kablo, cihazınızın batarya ömrünün korunmasına da yardımcı olur.

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1m
  • Güç Akımı: 2.4 A
  • Kablo Başlığı: Lightning
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve data kablosu
  • Dış Yüzey: Örgü tasarım
  • Kablo Başlık Materyali: Alüminyum
  • Kablo Uç Materyali: TPE
  • Giriş Arayüzü: USB 2.0

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.