Tecno Beats J2 V2.0 Kablolu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Özel Tasarımıyla Kullanışlı Kulaklık

Kablolu kulaklık, yüksek performans sağlayan yapısıyla kaliteli müzik keyfi yaşamanız için özel olarak tasarlanan bir modeldir.

Kaliteli Ses

Ses kalitesi ve netliği avantajlı bir kullanım imkanı sağlar. Kulaklık tam olarak oturan yapısıyla müziği duymanızı kolaylaştırır. Günlük kullanım amacıyla üretilen kablolu kulaklığı yanınızda taşıyabilirsiniz.

İstediğiniz Yerde Müzik Keyfi

Özel tasarımlı kulaklığınızı seyahatlerinizde, doğa gezilerinde veya evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda çantanızda taşıyabilirsiniz. Gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Kablosuyla Pratik Bağlantı

Kablolu kulaklık akıllı telefonunuza takar takmaz kullanabileceğiniz bir üründür. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmadan müzik dinlemeye başlayabilirsiniz. 

Siyah Renkli Tasarım

Siyah renkli tasarımıyla tarzınızı tamamlar. Müzik dinlemeyi seven herkesin tercih edeceği özelliklere sahip bir üründür. Pratik ve kullanışlı olması sebebiyle tercih edilir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Kulaklarınızı Acıtmayan Dizayn

Kulaklık tasarımı sayesinde kulağınızı acıtmaz. Bu sayede saatlerce müzik dinleyebilirsiniz. Kaliteli sesi ve tasarımıyla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir kulaklık olarak ön plana çıkar.

Hafif ve Sağlam

Kablolu kulaklık hafif yapısıyla kulaklarınızı ağrıtmaz. Kulağınızı kavrayan yapısıyla sizi rahatsız etmez. Ayrıca kulağınıza göre ayarladığınız zaman uzun süre kullanma şansınız olur. Düşme ve kayma gibi olumsuzluklar yaşamamanız için özel olarak tasarlanmıştır. 

Sınırsız Müzik Dinleme Avantajı

Kulaklık sayesinde sınırsız olarak müzik dinleme avantajına sahip olursunuz. Kablolu olduğu için bağlantı problemi yaşamadan kullanabilirsiniz. Pille çalışmadığı için istediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz. Birçok avantajlı özelliği ve tasarımıyla tercih edilen bir kulaklıktır. 

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Bağlantısı: Kablolu 


Genel Özellikler

Kullanım Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.