Skullcandy Riff On Ear S5PXY Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kulaklarınız Şımaracak!

Skullcandy’nin rahat mı rahat kullanımıyla müzik zevkini doyasıya yaşayın! Oldukça hafif olan bu kulaklık, sağlığınız için tehdit oluşturmaz.

Skullcandy Uzun Yıllar Sizinle

Ultra dayanıklı kafa bandı sayesinde kulaklığınız zarar görmez. Bant kısmı baş çevrenizi güzelce sarar. Dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı kulaklığın iç sistemi son derece iyi korunur.

Siz Ne Derseniz O!

 Akustiğin tadına varmak istiyorsanız Skullcandy tam size göre! İster klasik ister akustik parçalar, bırakın adımlarınıza tüm kalitesiyle eşlik etsin!  

Şekil mi Şekil!

   Uyumlu ve düz katlanır tasarıma sahip Skullcandy kulak üstü kablolu kulaklıkla tarzınızı tamamlayın.

Toz Pembe Hayallerden, Renk Cümbüşlerine

Her zevke hitap etmesi beklenen Skullcandy, yepyeni tasarımlarıyla sizlerle! Ruh halinize göre değişen parçaların uyumunun kulaklığınıza taşınmasına izin verin. Beyazın sadeliğinden siyahın asilliğine uzanan renkler, Skullcandy ile kendine özgü bir ton yakalar.

Alo Demeniz Yeterli

Mikrofonsuz bir kulaklık kullanmak oldukça zordur. Aramalarını hemen cevaplandırmak isteyenlere mikrofon özelliğine sahip Skullcandy kulak üstü kulaklığın iyi haberleri var.

Görmedim Duymadım Yok!

Çağrı ve takip kontrolü sayesinde aramaları kaçırmaya son. Bir kulaklıktan çok daha fazlası olan Skullcandy, yalnızca gözünüz kulağınız olmaya değil, sağ kolunuz olmaya da hazır.

Adımların Dostu Kulak Üstü Kulaklık

Rüzgarlı havalarda, uzun yürüyüşlerde çekilen rahatsızlıklara son vermek istiyorsanız Skullcandy kulak üstü kulaklık tam size göre. Adımlarınızı müzikle taçlandırın, sporlarınızı özel kılın.

Özellikler

  • Kablo: 1.2m 3.5mm AUX Kablo
  •  Empedansı: 32 ohm
  •  Frekans Tepkisi: 20Hz - 20KHz
  • Sürücü Çapı: 40mm
  •  Ses Basıncı Seviyesi (1mW @ 1KHz pembe gürültü): 98dB @ 1kHz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.