Xiaomi Mi Sports Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Yoğunluklu Egzersizler Sırasında Güvenilir Tutuş

Mi Sports Bluetooth Kulaklık, antrenman sırasında konfordan ödün vermeden harika müzik deneyimi isteyenler için tasarlanmıştır. Ayarlanabilir kulak kancaları, egzersiz sırasında kulak içi kulaklıkların yerinde kalmasını sağlayan kulaklarınızın etrafında tutuş sağlar. Tek bir şarjla 7 saate kadar oynatma ve suya dayanıklı tasarım, Mi Sports Bluetooth Kulaklıklar, yağmurda koşarken bile sizi daha da ileriye götürmeye hazır.

Ter ve Suya Dayanıklı

Mi Sports Bluetooth Kulaklıklar, suya dayanıklılığı garanti etmek için titizlikle test edilmiştir. İster spor salonunda ter atın ister şiddetli yağmurda koşun, önünüzdeki her türlü zorluğa her zaman hazırdırlar.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.