Ttec Taks-01 5KM122 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZÇAĞRI İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ BİLGİSAYAR KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET-104242

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
Her An Yanınızda

Kablo karmaşasından kurtulmak için Bluetooth teknolojili taks BE01 Kablosuz Bluetooth Kulaklık’tan daha iyi ne olabilir? Müzik dinlerken kaliteden ödün vermeyenler için özel olarak geliştirilen BE01, sahip olduğu 5 saate kadar pil ömrü ile istediğiniz her anda ve ortamda sevdiğiniz şarkıları arka planda oynatıp gelen aramaları pratik bir şekilde cevaplayabilirsiniz. 

 Kablosuz Müzik Dinleme Keyfi

Bluetooth özelliği bulunan her aygıtla uyumlu BE01 Kablosuz Bluetooth Kulaklık ile çevreden rahatsız olmadan müzik dinlemek ya da gelen çağrıları cevaplamak için mükemmel bir ekipman. İster seyahat halindeyken ister spor yaparken, yüksek kalitede müzik dinleyip gelen aramaları pürüzsüz bir netlikte yanıtlayabilirsiniz.      

Şık Tasarım, Pratik Kullanım

Mıknatıslı tasarımı sayesinde kolayca taşınabilen ve ergonomik yapısıyla kulak içine tam oturan Bluetooth kulaklık, 15 gramlık ultra hafif yapısı ile gün boyu rahat kullanabileceğiniz bir ekipman. Boyundayken birbirine kenetlenebilen bir yapısı ile kulaklık boynunuzda rahatça durur, ensede rahat bir kullanım sunar. 

Özellikler

  • Bluetooth: v5.0
  • Müzik Dinleme
  • Mikrofon

Genel Özellikler

Mikrofon
Var

Bağlantılar

Bluetooth
v5.0

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.