Trust Tones Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Müziği Yüksek Ses Kalitesiyle Dinleyin

Trust Tones kulaklık ile müziği en çok keyif alacağınız şekilde dinleyin. Yolda ya da günün her anında, 40 mm hoparlör birimiyle yüksek ses kalitesi ile deneyiminizi en üst noktaya taşıyın. Bu sayede uzun süre dayanabilen şarj süresinin ve kaliteli ses deneyiminin mükemmel birleşimini keşfedebilirsiniz.

Kablolu veya Kablosuz Müziğin Keyfini Çıkarın

Tones ile hem kablolu olarak hem de kablosuz şekilde gelişmiş üst düzey ses kalitesi ile müziğin tadını çıkarın. 3.5 mm kabloyu ses kaynağına takın veya kablolardan tamamıyla kurtularak Bluetooth ile müziğin keyfini çıkarın.

Uzun Süren Şarj Ömrü Sayesinde Kesintisiz Müzik

Sadece tek bir şarj ile 25 saat kesintisiz müzik dinleme fırsatı sunan kulak üstü kulaklık ile tüm gün müzik dinleyebilirsiniz. İşe gidip gelirken oyunlar ile zaman geçirebilir, ofisinizde müzik ile keyif alarak çalışabilir veya film izleyebilirsiniz.

Kontrol Sizde

Telefonu çantadan ya da cepten çıkarmaya gerek kalmadan tüm gün kontrol elinizde olur. Kulaklığın üzerindeki düğmeleriyle tüm önemli işlevleri yöneterek telefonun sesli yardımcısına erişim sağlayabilirsiniz. Dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmeleri de yaparak konforlu kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayarlanabilir Özelliğiyle Konfor Sunar

Kulaklığın suni derisi uzun süre kullanımda bile konfor sağlar ve kulaklarınızı rahatsız etmez. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde huzursuzluk hissetmeden saatlerce müzik dinleyebilir, oyun oynayabilir ya da film izleyebilirsiniz.

Katlanabilir Yapısıyla Az Yer Kaplar

Tones kulaklığın katlanabilir tasarımı az yer kaplamasını ve kolay taşınabilmesini sağlayarak pratik bir kullanım sunar. Hafifliğiyle rahatlık sağlayan kulaklık, bu özelliği sayesinde konfor sunar ve kolaylıkla taşınır.

Özellikler

  • Boyut: 18 x 15 x 6.6 cm
  • Ağırlığı: 130 gram
  • Malzeme: Suni Deri
  • Şarj Süresi: 25 Saat
  • Malzeme: Suni Deri
  • Kablosuz Menzili: 10 m

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.