Tronsmart Onyx Neo TWS Bluetooth Kulaklık

4,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Stüdyo Kalitesinde Ses

Qualcomm ® aptX ™ teknolojisi kayıpsız bir şekilde dinlemenizi sağlar. Uyum sağlamak için tasarlanmış grafen kaplı sürücüler en iyi seviyede ses deneyimi sunar. Hassas dokunmatik kontrollere sahip Onyx Neo kulaklık şarkı değiştirme, durdurma, arama cevaplama ve sanal asistan gibi işlemleri kolay bir şekilde kullanmanızı sağlar. 

Qualcomm® Çip

Orijinal Qualcomm ® çip garantisi tutarlı ve kayıpsız ses akışı ile dinlerken rahatsız etmez. Kablolu olduğu kadar sabit bağlantı sağlamaktadır. Toplamda şarj kutusu dahil 24 saate kadar kullanım sağlayan bataryaları sayesinde kulaklıkların ve taşıma kutusundaki enerjiyi uzun süre bir şarj cihazına ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.


Su Geçirmez

IPX5 sertifikası ile korunan kulaklıklar terlemeye ve su sıçramasına karşı oldukça dayanıklıdır. Tronsmart Onyx Neo aptX Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık, geliştirilmiş bağlantı özelliklerini barındıran Bluetooth 5.0 ve aptX ile donatılmıştır. Bu sayede kararlı ve istikrarlı bir ses iletimi yaptığı gibi daha düşük güç tüketimi sağlanır. cVc gürültü engelleme özelliği de bulunan Onyx Neo ile telefon görüşmelerinde sesiniz en net şekilde karşı tarafa iletilebilmektedir. 

Toplam 2 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
4,0 (2 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
4,0
Boyut & Ağırlık
4,0
Kamera & Video
4,0
Pil & Güç Yönetimi
4,0
İşletim Sistemi & Hafıza
4,0