Tecno N1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Teknoteks İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ritmi Tüm Detaylarıyla Hissedin

40 mm hoparlör ile kaliteli müzik dinlemenin keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Güçlü bas sayesinde pek çok vurguyu net şekilde duyarak müziğin ritmini en ince ayrıntılarıyla hissedebilirsiniz.

Gün Boyu Kesintisiz Müzik Dinlemenin Keyfini Çıkarın

Kablosuz ve özgürce müzik dinleyebilmeniz için tasarlanan kulaklıkla tam şarjla 47 saat kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Üstelik pilin tamamen şarj olması için yalnızca iki saat yeterlidir.

Pil Bitse Bile Eğlenceye Bitmez

Kulaklığınızın şarjı bitse bile kullanmaya devam edebilirsiniz. Üzerindeki jak girişini kullanarak Bluetooth kulaklığınızı kablolu kulaklığa dönüştürebilirsiniz. Ürünü şarj etmek içinse USB girişini kullanabilirsiniz.

Kulaklığı Tek Elle Kontrol Edin

Sağ ve sol hoparlörlerin kenarındaki tuşlar sayesinde ayrıca bir kumanda taşımanıza gerek kalmaz. Kontrol tuşlarını kullanarak ses ayarı yapabilir, bir sonraki parçaya geçebilir, çalan parçayı durdurabilir ve gelen aramayı cevaplayabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan İşlevsel Özellikler

Dahili mikrofonu sayesinde telefonla görüşmek için kulaklığı çıkarıp telefon ahizesine geçmeniz gerekmez. Kulaklığın üzerindeki kontrol panelini kullanarak tek tuşla gelen çağrıyı cevaplayabilirsiniz. Dahili mikrofonlu kablosuz kulaklığı online görüşmelerde ve oyun oynarken de kullanabilirsiniz.

Konforlu Tasarım ve Kaliteli Ses

Tam ve dengeli şekilde oturan kulaklık yastıkları sayesinde siz hareket ederken kulaklığınız sabit kalır. Konforlu bir kullanım sunan kulaklık yastıkları ses izolasyonu da sağlar. Böylece dış ortamdaki gürültülerin müzik keyfinizi bölmesini önlemeye yardımcı olur.

Kişiselleştirilebilir Esneklik

Esnek, ayarlanabilir yumuşak kafa bandı ve kulaklık yastıkları uzun süre kullanımda bile rahatsızlık vermez. Yatay olarak dönebilen hoparlörleri kendinize göre ayarlayabilir ve kulağınıza daha iyi oturmasını sağlayabilirsiniz. Kullanmadığınız zaman otomatik olarak yatay konuma geçen hoparlörler sayesinde kulaklığı daha kolay şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Kaliteli Müzik Deneyimi Her Yerde Sizinle

Ürünle birlikte gelen şık çanta sayesinde kulaklığınızın zarar görmesinden endişe etmeden çantanızda taşıyabilir ve gittiğiniz her yerde kaliteli müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Fermuarlı çantanın içindeki fileli cebe kulaklık kablolarını koyabilirsiniz. Böylece kulaklığın pili bittiğinde bile müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth Versiyonu: 5.0
  • Bluetooth Mesafesi: 10m
  • Pil Kapasitesi: 520 mAh
  • Bekleme Süresi: 250 Saat
  • Müzik Çalma Süresi: 47 Saat
  • Hoparlör: 40 mm x 2
  • Taşıma Çantası: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TECNO N1 KULAK ÜSTÜ BLUETOOTH KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
BLUETOOTH KULAKLIK
Çalışma Frekansı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TECNO
Henüz yorum yok