Tecno ACE A2 SE Tekli Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kalitede Ses ile Konforlu Kullanım

Tecno ACE A2 SE Tekli Bluetooth kulaklık ile telefon görüşmelerinde, müzik dinlerken yüksek kalitede sesin keyfini sürebilirsiniz. Dış ortamın sesi ne kadar yüksek olursa olsun kulaklık sayesinde sesleri tam olması gerektiği gibi net duyabilirsiniz.

Özgür Hisset

Yürürken, çalışırken ya da araba kullanırken dilediğiniz her ortamdan telefon görüşmeleri yapabileceğiniz bluetooth kulaklık size özgür hissettirir.

Kolay Eşleştirme

Tecno ACE A2 SE Tekli Bluetooth kulaklığın sahip olduğu V5.0 bluetooth teknolojisi sayesinde cihazlarınızla ürünü kısa zamanda problemsiz bir şekilde eşleştirebilirsiniz. Ayrıca kulaklık sayesinde 10 metre uzaklıktan eşleştirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kusursuz Tasarım

Kulaklığın tasarımı konforlu detaylarla ve işlevsel özelliklerle kullanıcıya kaliteli bir teknoloji deneyimi sağlar. Günlük hayatınıza konfor katabilecek tasarım özelliklerine sahip kulaklık sayesinde gün boyu özgür hissedebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu tasarım ile konforlu bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.


Her Aktiviteye Özel İdeal Tasarım

Kulak ile tam olarak uyum sağlayacak kulaklığın kancası ve sabitleyici özelliği bulunur. Her ortamda aktivitelere göre özel olarak tasarlanmış kulaklık yumuşak yapısıyla görüşmeler için ideal bir tasarıma sahiptir.

Hafifliği Sayesinde Gün Boyu Özgür Olun

Son derece hafif olan kulaklık, gün içerisinde özgür bir şekilde konuşmanızı sağlamasının yanı sıra kulağınızı rahatsız etmeyecek tasarımıyla  dikkat çeker.

Hızlı Şarj

Kulaklık tam dolu olacak şekilde kısa zamanda şarj edilebilir. Ayrıca tek şarj ile kulaklık saatlerce kesintisiz konuşma yapabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth Versiyonu: V5.0
  • Bluetooth Mesafesi: 10  metre
  • Kullanım Tipi: Kulak İçi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.