TCL Move Audio S600 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Teknoteks İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Teknoteks İletişim Hizmetleri Sanayi ve Tic.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü Ses Yüksek Müzik

Müzik dinlemek hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alıyorsa her an keyfini yaşamak için TCL Move Audio S600 Bluetooth kulak içi kulaklık tam size göredir. Güçlü ve kusursuz ses teknolojisi ile sporda, kalabalık alanlarda ve işte ihtiyacınız olan kişisel dinlemeyi sunar.

Gürültü Önleyici Teknoloji

Kalabalık alanlarda en sevdiğiniz şarkıları dinlerken çevrenin gürültüsü keyfinizi mi kaçırıyor? İhtiyacınız olan gürültü önleme teknolojisi TCL kulak içi kulaklık modelinde bulunuyor. Ortam gürültüsünü azaltarak size kristal netliğinde ses sunan üç dahili mikrofon ile telefon görüşmeleriniz daha anlaşılır olur.

Son Teknoloji, Kusursuz Bağlantı

TCL Move Audio S600 modelinde kullanılan 5.0 Bluetooth sürümü sayesinde akıllı cihazlarla kusursuz bağlantı kurar. Bu sayede anlık ve hızlı senkronizasyonu ile eş zamanlı veri aktarımı sunar.

Smart Wear Özelliği

Müziği tuşlardan açıp kapatmaktan sıkıldınız mı? Akıllı teknolojisi ile TCL kablosuz kulaklık modelini denemelisiniz. Smart Wear özelliği ile kulağınıza taktığınız zaman çalışan, çıkarttığınız zaman duran ses akıllı sistemiyle beğeni toplar.


Uzun Süreli Pil Ömrü

Gün boyu müziğin tadını çıkarın ve iş görüşmeleri yaparken tek bir yere bağlı kalmayın diye TCL Move Audio S600 Bluetooth kulaklık, uzun pil ömrüyle gelir. 8 saate varan pil süresini, kutusunu kullanarak 32 saate yükseltebilirsiniz.

Hafif ve Şık Tasarım

TCL Move Audio S600 modeli, şık şarj kutusu, kulak içine tam oturan kulaklıkları ve hafifliği ile en sevdiğiniz aksesuarınız olur.

Üstün Dayanıklılık Performansı

TCL Move Audio S600 kablosuz kulaklık modelinde toza ve suya karşı dayanıklı tasarım kullanılır. Terleme ya da tozlu bir ortamda çalışmanız yüzünden kullandığınız ürünlerin ses performansında düşüş yaşıyorsanız size gereken S600’dür. IP54 seviyesinde toz ve su dayanıklılığı ile uzun ömür ve geniş kullanım alanı sunar.

Kablolara Son

TCL, Move Audio S600 Bluetooth kulaklığın üstün bağlantı teknolojisi sayesinde kablo karışıklığına son verir. Sadece şarj kutusunu yanınızda taşıyarak bir günden fazla kullanabilir, kablonun çirkin görüntüsünden ve can sıkıcı takılmalarından kurtulabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: TCL Move Audio S600 Kulaklık
  • Kullanımi: Kulak içi
  • Dayanıklılık: IP54 (toz ve su sıçramasına dirençli)
  • Bağlantı: Bluetooth 5.0
  • Pil: 8 saat (kulaklıklar), 32 saat (şarj kutusu)
  • Özellikler: Kablosuz, gürültü önleyici

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Baskı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.