TaoTronics TT-BH097 Soundliberty 97 Şarj Kılıflı aptX Teknolojisi 5.0 Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BOZDAN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

BOZDAN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sürükleyici Stereo Ses

Yerleşik qualcomm ve aptx codec & peek + pu yüksek kaliteli dinamik sürücüler. Bu yüksek çözünürlüklü sese sahip kablosuz kulaklıklar, güçlü bas ve cd seviyesinde kayıpsız ses iletimi vaat ediyor.

Kesintisiz 9 Saat Çalma Süresi

Bluetooth kulaklıklar, tek bir tam şarjla 9 saate kadar müzik akışı sunar ve cep boyutundaki şarj kutusu, çalma süresini 29 saate kadar uzatır. USB-C hızlı şarj teknolojisi, 10 dakikalık hızlı şarjın ardından 2 saatlik oynatma süresini destekler.

Güvenli Yerleştirme ve Dokunmatik Kontrol

Ergonomik tasarım, bluetooth kulaklıkları kulağa kilitler ve basıncı makul bir şekilde dağıtır, yüksek hassasiyetli dokunmatik sensörler, ses seviyesini ayarlamak ve çağrıları cevaplamak için her dokunuşu algılar, böylece kulaklıkların düşmesi veya kulakları incitmesi endişesi ortadan kalkar. Sporda müziğin keyfini çıkarın. çeşitli insanlar için özel olarak oturması için 4 boy kulakçık ile birlikte gelir.

Kristal Netliğinde Aramalar

cVc 8.0 aktif gürültü iptal teknolojisine sahip Bluetooth kulaklıklar, arka plan gürültüsünü doğru bir şekilde algılar ve buna eşit gürültü önleme ile karşı koyar, böylece sesiniz diğer uçtaki cihaz tarafından gürültülü bir ortamda bile parazit olmadan net bir şekilde duyulur.

Neden TaoTronics kablosuz kulaklıkları seçmelisiniz ?

"1. aptX Teknolojisi: CD seviyesinde ses kalitesinde kayıpsız ses aktarımı, olağanüstü dinleme deneyimi.2. CVC 8.0 Teknolojisi: Aktif ses iyileştirme ve arka plan gürültüsü bastırma, yoğun alanlarda bile kusursuz çağrılar.3. Tek Adımda Eşleştirme: TaoTronics kablosuz kulaklıkları, kılıftan çıkarıldıklarında son eşleştirilen cihaza otomatik olarak bağlanacaktır.4. Rol Değiştirme Teknolojisi: Her iki kulaklığı serbestçe kullanın. Açılır pencere aracılığıyla ilk seferde iki kulaklıkla nasıl eşleştirileceğine ilişkin talimatlar için kullanım kılavuzuna bakın.5. Hareket halindeyken: Tek şarjla 9 saate kadar dinleme süresi, şarj kutusu ek 20 saat pil ömrü sağlar.

IPX7 Su Geçirmezlik ve Garanti

IPX7 koruması, kulaklıkları su ve terden zahmetsizce korur, sağanak yağışlarda bile sorunsuz arama ve müzik çalma desteği sağlar. Taotronics kablosuz kulaklıklar spor salonu veya açık hava sporları için mükemmeldir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TAOTRONİCS TT-BH097 SOUNDLİBERTY 97 ŞARJ KILIFLI APTX TEKNOLOJİSİ 5.0 BLUETOOTH KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
BLUETOOTH KULAKLIK
Çalışma Frekansı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TAOTRONICS
Henüz yorum yok