TaoTronics SoundLiberty 53 Pro Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Konforlu Ses Yalıtımı

Çift mikrofon gürültü azaltma teknolojisi ile donatılmış bu gerçek kablosuz kulaklıklar, sesinizin her zamankinden daha net ve tutarlı bir şekilde duyulmasını sağlar ofis, kafe, otobüs, tren veya araba gibi gürültülü ortamlarda bile konforun tadını çıkarın.

Etkileyici Bas Performansı ile Deneyimleyin

TaoTronics SoundLiberty 53 Pro size sürükleyici bir ses deneyimi sunar. Gelişmiş bas performansı, 6 mm PEEK + PET hoparlör sürücüsü tarafından sağlanan kristal netliği, seyahat ederken, çalışırken, gezerken otantik müzik şölenlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kolay Eşleştirme

Şarj kutusunu açmanız yeterlidir; bluetooth kulaklıklar otomatik olarak birbirleriyle eşleşecektir, ardından kulaklıkları eşleştirmek için cihazlarınızda bluetooth ayarını açın. Diğer kulaklığı şarj kılıfından çıkararak veya çıkarmayarak tekli ve çiftli mod arasında serbestçe geçiş yapabilirsiniz.

Dayanıklı ve IPX8 Suya Dayanıklı

IPX8 kulaklıklar, yorucu antrenmanlar sırasında size ayak uydurur ve su sızmasını önler. Günlük yaşamın her alanında hayatta kalmak için hafif ve ergonomik yapı bulunur.


Uzatılmış 30 Saat Pil Süresi ve USB-C Hızlı Şarj

Kablosuz kulaklıklar tam şarjla 6 saat dayanır ve şarj çantasıyla ekstra 24 saat tutar. Düşük güç tüketimli yonga seti ve zaman kazandıran tip-c şarj özelliği, onu, filmler, diziler, dramalar, oyunlar ve muazzam şarkılar için ideal bir seçenek haline getiriyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TT-BH053 SOUND LİBERTY PRO BLUETOOTH KULAKLIK
Çalışma Frekansı (hz)
20 HZ TO 20,000 HZ
Şarj Girişi
TYPE-C
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Kulaklık Girişi
TYPE-C
Ses Yalıtım Özelliği
YOK
Türkçe Desteği
YOK
Şarj Süresi
1 SAAT
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Bluetooth
V5.0
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TAOTRONICS

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı