Skullcandy Sesh Evo S2TVW Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bluetooth Özellikli Kulak içi Tasarım

Bluetooth özellikli kulaklık, kullanımı basit bir kontrol şemasına sahiptir. Bilgisayarınıza bağlı haldeyken telefonunuzdaki içeriğe erişiminizi kolaylaştıran çoklu cihaz eşleştirmeyi destekler ve 24 saate kadar pil ömrü, size kesintisiz bir deneyim sunar. ANC özellikleri, yeterli miktarda arka plan gürültüsü engellemeye yardımcı olur, böylece ses kalitesi belli ölçüde artar.

Artırılmış Bas ve Net Tizler ile Güçlü Ses Performansı

Bas ağırlıklı, EDM ve hip-hop gibi türlerin hayranıysanız arka plan ses yoğunluğunu ayırt etmeniz kolaylaşır. Hafif bas ağırlıklı ses profilleri, mikslerinize ekstra bir derinlik katar ve çok yönlü ses içerikleri için yeterince dengelidir.

Geniş Renk Şeması

Teknik aksesuarlarınızı kıyafetlerinizle eşleştirmeyi seviyorsanız geniş renk paleti işinizi kolaylaştırabilir. Siyah, mavi, yeşil veya kırmızı gibi renk şemalarını içeren Sesh Evo kulaklık, minyatür bir tasarıma sahiptir ve oldukça hafiftir. Ayrıca güvenli ve rahat şekilde kullanabilmeniz için, kutudan genel renk paletiyle eşleşen üç çift silikon kulaklık ucu çıkar. 

Plasticky Yapı Kalitesi

Malzemenin sunduğu kulak içi uyum, son derecede konforludur ve kulaklıkların plastik hissi cildinizi rahatsız etmeyecek kalitededir. Kulaklıkların dış panellerinde Skullcandy logosunun ötesinde hiçbir tasarım süslemesi yoktur. Küçük, orta ve büyük olmak üzere üç çift silikon kulak ucu, doğru uyumu yakalamanıza yardımcı olur. 

Doğru Mikrofon Netliği ve Tile Desteği

Mikrofon sinyali, diğer kablosuz kulaklık mikrofonlarından kıyasla oldukça güçlüdür ve şaşırtıcı derecede düzgün anlaşılırlık sunar. Sesli notları kullanarak kaydettiğiniz her kelimeyi sorunsuz bir şekilde algılayabilir. Kulaklıklar ayrıca Tile özelliklidir, yani kulaklığı kaybederseniz Tile uygulamasını kullanarak onları kolayca bulabilirsiniz

IP55 Mükemmelliği

IP55 derecesi, kulaklıkların su sıçramalarına, tere ve bir miktar toza dayanabileceği anlamına gelir. Bu, aktivite sırasında gerçekten kullanışlı özelliktir ve aktivite kalitenizi yüksek oranda artırmanıza yardımcı olur. 

Basit ve Kullanışlı Kontroller

Sağlam ses performansı, yüksek pil ömrü ve doğru konumlanmış kontrol paneli kullanıcı dostudur. Kulak üstü kontroller, her iki kulaklığın kauçuk dış panelinde gövde boyunca bulunan Kafatası logosuna basılarak gerçekleştirilir. Kulaklığı bu şekilde açıp kapatabilir ve diğer cihazlarla eşleştirebilirsiniz. 

Film, Müzik ve Podcastler için EQ Modları

Üç dokunuş, mobil cihazınızın sesli yardımcısını çağırır ve dört dokunuş, mevcut EQ modları arasında geçiş yapar. Böylece film, müzik veya podcast modlarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Bluetooth® 5 ile Gerçek Kablosuz Deneyimi
  • Budda 5 Saat + Kutuda 19 Saat, 24 Saate Kadar Toplam Pil Ömrü
  • Hızlı Şarj: 10 Dakika = 2 Saat
  • Kolay Eşleştirme
  • IP55 Ter, Su ve Toza Dayanıklı Kulaklıklar
  • Çağrı, İzleme ve Ses Kontrolü
  • Tek Düğme Kontrolleri
  • Tile® ile Kaybolursa Takip Edin ve Bulun
  • USB-C Şarj Kablosu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SKULLCANDY SESH EVO BLUETOOTH KULAKLIK S2TVW
Üretim Yeri
ABD
Kulaklık Girişi
BLUETOOTH
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Mikrofon
VAR
Ana Renk
AÇIK MAVİ
Renk
AÇIK MAVİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SKULLCANDY
Henüz yorum yok